Konteyner mağazası nerede bulunur?

Sordu: Katy Matrkow | Son Güncelleme: 21 Mart 2020
Kategori: teknoloji ve bilgi işlem web geliştirme
4/5 (79 Görüntüleme . 44 Oy)
Kuruluş: Dallas, Teksas (1978)

Bunun yanında Container Store'un kaç lokasyonu var?

90 Kas 2017

Daha sonra soru şu: Container Store'un bir uygulaması var mı? Organizasyon ve depolama perakendecisi Container Store, satın alma amacını artırmak ve teknoloji konusunda bilgili müşterilerinin kullandığı herhangi bir cihazda var olmak için mobil olarak optimize edilmiş bir siteyi kullanıma sundu. “Müşteriler çevrimiçi alışveriş yapabilir ve mağazalardan teslim alabilir - çoğu pazarda siparişlerini arabalarında bile teslim ederiz.

Aynı şekilde Container Store'un genel merkezi nerede diye sorabilirsiniz.

Coppell, Teksas, Amerika Birleşik Devletleri

Konteyner Mağazası ne satıyor?

Depolama ve Organizasyon

 • ELFA İNDİRİMİ. SINIRLI ZAMAN TASARRUFU. AVRA.
 • BANYO. TEMİZLİK. DOLAP.
 • MASALAR VE KOLTUKLAR. ÇEKMECE ORGANİZATÖRLERİ. GİRİŞ YOLU.
 • HEDİYE AMBALAJI. KANCALAR. TAKI DEPOLAMA.
 • ÇAMAŞIR. MAKYAJ DEPOLAMA. OFİS.
 • DEPOLAMAK. OYUNCAK DEPOLAMA. ÇÖP & GERİ DÖNÜŞÜM.
 • DAHA FAZLA SATIN AL VE KAYDET. ÖZEL DEĞER. BOŞLUK.
 • GADGET'LAR: 4 SATIN AL, 5. ÜCRETSİZ ALIN. GIDA DEPOLAMA: 5 ALIN, 6. ÜCRETSİZ ALIN.

28 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Konteyner Mağazasının sahibi kimdir?

Container Store Group, Inc., depolama ve organizasyon ürünleri sunan The Container Store'u işleten bir Amerikan özel perakende zincir şirketidir . Konteyner Mağazası .
Tip Halk
Toplam varlıklar 761,8 milyon ABD Doları (2017)
Toplam özkaynak 221,8 milyon ABD Doları (2017)
Sahip Leonard Yeşil ve Ortakları
Çalışan Sayısı 4.185 (2017)

Bir dolap nasıl tasarlanır?

Pratik Bir Dolap Nasıl Tasarlanır
 1. Sadece ihtiyacınız olanı inşa edin.
 2. İpucu: Üst çubuğu yeterince yükseğe asın, böylece asılı giysilerin alt kısmı ile alttaki ikinci çubuk arasında yeterli boşluk kalır.
 3. Ergonomiye odaklanın.
 4. Çekmeceleri atla.
 5. Başka bir yere depolama alanı ekleyin.
 6. Ayakkabılarınızla akıllı olun.
 7. Paranızı 'akıllı' aksesuar depolamaya harcamayın.
 8. Esneklik için gidin.

Docker Linux nedir?

Docker , Linux Kapsayıcıları içindeki uygulamaların dağıtımını otomatikleştiren ve çalışma zamanı bağımlılıklarıyla bir uygulamayı bir kapsayıcıya paketleme yeteneği sağlayan açık kaynaklı bir projedir. Görüntü tabanlı kapsayıcıların yaşam döngüsü yönetimi için bir Docker CLI komut satırı aracı sağlar.

Konteyner Mağazası ne kadar büyük?

Bugün, The Container Store , Amerika Birleşik Devletleri'nde depolama ve organizasyon ürünlerinin önde gelen özel perakendecisi ve yalnızca kategoriye ayrılmış tek ulusal perakendeci haline geldi. Kıyıdan kıyıya konumları olan mağazalarımız ortalama 25.000 fit kare ve 10.000'den fazla yenilikçi ürün sunuyor.

Yazılım konteyneri nedir?

Kapsayıcı , uygulamanın bir bilgisayar ortamından diğerine hızlı ve güvenilir bir şekilde çalışması için kodu ve tüm bağımlılıklarını paketleyen standart bir yazılım birimidir. Güvenli: Uygulamalar kapsayıcılarda daha güvenlidir ve Docker, sektördeki en güçlü varsayılan yalıtım özelliklerini sağlar.

Çantaları nasıl saklıyorsunuz?

Çantalarınızı Düzenlemenin 25 Hayatı Değiştiren Yolu
 1. Çantaları üst raflarda sıralayın.
 2. Çantaları düzenli tutmak için küpleri kullanın.
 3. Çantaları raflarda veya dolaplarda düzenlemek için şeffaf ayırıcılar kullanın.
 4. Büyük çantaları raflara düz bir şekilde yerleştirin.
 5. Her zaman kullandığınız çantaları açık raflarda veya bölmelerde ön ve ortada tutun.
 6. Çantaları kitaplıklarda sergileyin.

Container Store'a nasıl geri dönerim?

Herhangi bir mağazadan iade yapılabilir. Mağazada iade yaparsanız nakliye veya yeniden stoklama ücreti alınmaz. İadeler ayrıca 500 Freeport Parkway, Suite 100, Coppell, Texas 75019'a da gönderilebilir (nakliye ücreti uygulanır). Başka sorularınız varsa lütfen bizi 888-CONTAIN (266-8246) numaralı telefondan ücretsiz arayın.

Container Store'un bir kataloğu var mı?

Konteyner Mağazası Online Katalog | Konteyner Mağazası .

Container Store halka açık mı?

Peki ne: Halka açık bir şirket olarak kısa tarihinde, The Container Store ezilmekten başka bir şey yapmadı. İki yıl önce halka arzından hemen sonra 40 doların üzerinde zirve yaptıktan sonra şimdi 8 doların altında işlem görüyor .

Bir nakliye konteyneri ne kadar?

Konteynerler , bir dizi faktöre bağlı olarak 1.400 ila 5.000 ABD Doları arasında herhangi bir yere mal olabilir. Sizin için doğru konteyneri bulmak için fiyat aralığı ile konteynerin durumu arasındaki ilişkiyi anlamak önemlidir. Genel olarak konuşursak, konteyner ne kadar yeni olursa, fiyat o kadar yüksek olur.

Konteyner Mağazası Pop Nedir?

Container Store® POP'u Başlattı! Ülke çapında Sadakat Programı. Müşteriler Artık Avantajlar, İpuçları ve Sürprizler Almak için Çevrimiçi veya Mağaza İçi Kaydolabilirler.

Container Store doğum günü hediyesi nedir?

Program üyeleri ücretsiz bir doğum günü hediyesi alabilirler. Kullanmak için doğum gününüzden sonraki 30 gün içinde katılımcı bir perakende satış yerini ziyaret etmelisiniz. Etkinliklere Özel Erişim: Konteyner Mağazası yıl boyunca özel etkinlikler ve POP! Program üyeleri özel erişimden yararlanabilir.

Container Store öğretmen indirimi yapıyor mu?

Evet, The Container Store öğretmen indirimleri sunuyor . The Container Store'un öğretmen indirimi politikaları hakkında ek bilgileri müşteri hizmetleri sayfasında burada bulabilirsiniz. The Container Store'un öğretmen indirim politikaları hakkında ek bilgi yayınlayıp yayınlamadığını görmek için ana sayfalarını da ziyaret edebilirsiniz.

Pop ödülleri nedir?

Saklayacak çok öğeniz varsa ve The Container Store'u duyduysanız, POP'a göz atın ! ödül programı. Sadece kaydolun ve 15$'lık POP Avantajları, özel etkinliklere ve çekilişlere erişim, doğum günü hediyeleri, özelleştirilmiş aylık ipuçları, yeni ürün duyuruları ve sürpriz avantajlar elde edeceksiniz!

Depolanabilir ürünlere ne oldu?

Yaklaşık 38 yıllık faaliyetin ardından, 2019 yılının Ocak ve Nisan ayları arasında kiralama süreleri sona erdiği için perakende mağazalarını kapatmaya başladı. Depolanabilir ürünler bir zamanlar çevrimiçi olarak var oldu, ancak artık durduruldu.

Container Store'da Kara Cuma fırsatları var mı?

22 Kasım 2018 Perşembe güncellendi: Konteyner Mağazasının Kara Cuma satışı resmi olarak başladı. Şimdi çevrimiçi in- mağaza veya alışveriş başlayan seçtiğiniz herhangi tek bir öğe% 25 olsun. Sadece bir POP olmak zorundasınız! (Eğer o zaman kendi sitesinde kayıt olabilirsiniz değilseniz) sırayla Üye onu almak için.