uTorrent EXE nerede bulunur?

Sordu: Hagen Cabezos | Son Güncelleme: 13 Nisan 2020
Kategori: teknoloji ve bilgi işlem paylaşımlı yazılım ve ücretsiz yazılım
4.4/5 (8.806 Görüntüleme. 10 Oy)
utorrent , user/appdata/roaming/ dizinine kuruludur. Bu, yönetici hesabımdaki appdata klasörü.

Bununla ilgili olarak, uTorrent'in konumunu nasıl değiştiririm?

Bunu yapmak için torrente tekrar sağ tıklayın, Gelişmiş'i seçin ve ardından İndirme Konumunu Ayarla'yı seçin. Torrent dosyanızı nereye indireceğinizi soran yeni bir iletişim kutusu açılacaktır. Yeni konuma gidin ve Klasör Seç'i tıklamanız yeterlidir. uTorrent , dosyaları sizin için otomatik olarak yeni konuma taşıyacaktır.

Ayrıca Bilin, bir kurulum dizini nedir? Windows 10/8/7 işletim sisteminde, varsayılan olarak yazılım, Sistem Sürücünüze, genellikle C sürücüsüne, Program Dosyaları klasörüne yüklenir . Tipik yol normalde Windows 32-bit'te C:Program Files ve Windows 64-bit'te C:Program Files ve C:Program Files(x86) şeklindedir.

İnsanlar ayrıca AppData klasörü nerede diye soruyor.

(Onları başka yerde taşıdığınız sürece) Belgeler, Müzik ve diğer kütüphane klasörleri içerir -the aynı konuma klasörü kullanıcı AppData klasörünün bulunduğu. Normalde bu, C:Users[username] AppData gibi bir şeydir, ancak diğer klasörlerin aksine, AppData gizlidir, yani normalde göremezsiniz.

uTorrent nereye kuruldu?

uTorrent'i yakın zamanda bir Windows cihazına yüklediyseniz, yükleyicinin size farklı bir kurulum dizini ayarlama seçeneği sağlamadığını fark etmiş olabilirsiniz. Bunun yerine, uTorrent'i %AppData%uTorrent'e otomatik olarak yükleyecektir.

24 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

uTorrent'ten indirilecek dosyaları nasıl seçerim?

2 Yanıt
 1. Tamamlanan indirmenizi seçin.
 2. "Ayrıntılı Bilgi"de (altta) "Dosyalar" sekmesine gidin (göstermiyorsa F5'e basın)
 3. İndirmek istediğiniz dosyaları seçin (öncelikleri 'atla' olmalıdır)
 4. Sağ tıklayın ve önceliklerini "Normal" olarak ayarlayın

uTorrent'i nasıl başlatırım?

Talimatlar:
 1. İlk olarak, “.dll” dosyasını indirmiş olmanız gerekir.
 2. uTorrent© uygulamasını başlatın.
 3. “Dosya > Torrent Ekle” seçeneğine gidin ve dosyayı bilgisayarınızda bulun.
 4. “Farklı Kaydet” iletişim kutusu açılacaktır.
 5. “Tamam” düğmesine tıklayın.

uTorrent'i harici bir sabit sürücüye nasıl kurarım?

uTorrent Portable'ı USB Sürücünüze Kurun | Nasıl
 1. En son sürümü en son bağımsız sürümü indirmeniz ve bunu hafıza çubuğunuza kopyalamanız gerekecektir.
 2. Not defteri ile boş bir veri dosyası oluşturun ve onu settings.dat olarak adlandırın.
 3. Ayarları yerleştirin.
 4. uTorrent'i taşınabilir sürücünüzden çalıştırın ve seçenekleri ve tercihleri ​​yapılandırın.

AppData'yı nasıl temizlerim?

Windows AppData Temizleyici
 1. Çalıştır iletişim kutusuna veya Başlangıç ​​Ekranınızın Arama Kutusuna “%AppData%” yazın ve ardından Tamam'a tıklayın.
 2. Bilgisayarınızı önceki bir sürümden Windows 10'a yükselttiğinizde, önceki yükleme dosyalarınızı ve program dosyalarınızı Windows adlı yeni bir klasörde depolar.
 3. Aşağıdaki klasördeki tüm içeriği de silin:

Uygulama verilerini silebilir miyim?

Eğer Appdata klasörü silin Yani eğer o zaman bilgisayarda yüklü uygulama ile soruna neden olur. Ancak bu klasöre giderken, hala var olan veya daha önce kaldırmış olduğunuz bir uygulama tarafından bırakılmış herhangi bir klasör bulursanız, bu durumda devam edin ve o klasörü silin .

Gizli dosyaları nasıl görebilirim?

Menü tuşu > Ayarlar > Ekran ayarları üzerine dokunun. 3. Aşağı kaydırın ve " Gizli dosyaları göster" seçeneğini işaretleyin. Ardından, Android'deki tüm gizli klasörleri ve dosyaları görüp göremediğinizi kontrol edin.

AppData'yı klavyede nasıl açarım?

Windows Arama'da "% appdata %" yazın. Windows Başlat ekranında "Ara" simgesine tıklayın. "% appdata %" yazın ve "Enter" tuşuna basın. Bu, Dosya Gezgini'ni açar ve sizi doğrudan AppData Dolaşım alt klasörüne götürür. Alternatif olarak, masaüstünde herhangi bir klasörü açabilir ve bunu en üstteki Gezinme çubuğuna yazabilirsiniz.

AppData'da ne saklanır?

AppData klasörü, Windows PC'nizdeki uygulamaya (uygulamalara) özel uygulama (uygulama) ayarları, dosyalar ve verileri içerir. Klasör, Windows Dosya Gezgini'nde varsayılan olarak gizlidir ve üç gizli alt klasöre sahiptir: Local, LocalLow ve Roaming.

Windows 10'da dosyalarımı nerede bulabilirim?

Dosya Gezgini Ara: Görev çubuğundan Dosya Gezgini'ni açın veya Başlat menüsüne sağ tıklayın ve Dosya Gezgini'ni seçin, ardından aramak veya göz atmak için sol bölmeden bir konum seçin. Örneğin, bilgisayarınızdaki tüm aygıtlara ve sürücülere bakmak için Bu Bilgisayar'ı veya yalnızca orada depolanan dosyaları aramak için Belgeler'i seçin.

AppData yerel ve Appdata dolaşımı arasındaki fark nedir?

Temel olarak, XP'den taşıdığınız kullanıcı verileri , Kullanıcı Adı AppData Dolaşım klasörüne yerleştirilmelidir . Bu klasör , Kullanıcı Profiline özel veriler için kullanılırken, Makineye Özel veriler için AppData Local klasör yapısı kullanılır.

Windows uygulama mağazası uygulaması nerede?

Windows 10/ 8'deki ' Metro ' veya Evrensel veya Windows Mağazası Uygulamaları, C:Program Files klasöründe bulunan WindowsApps klasörüne yüklenir. O kadar görmek için, önce açık Klasör Seçenekleri ve Gizli dosya, klasör ve sürücüleri seçeneği kontrol edecek bir gizli klasördür.

.minecraft klasörü nerede?

yerinizi bulun. minecraft klasörü
Varsayılan olarak Minecraft , C:UsersYourUserNameAppDataRoaming'de bir klasör kurar. Tüm dosyalarınızın kaydedildiği minecraft . Farklı bir konuma yüklediyseniz, onu bulmanız gerekir.

Bir programın kurulu olduğu yeri nasıl bulabilirim?

Ardından " Programlar -> Programlar ve Özellikler" veya eski Program Ekle veya Kaldır'a gidin. Burada Windows bilgisayarınızda yüklü olan tüm masaüstü uygulamalarını görebilirsiniz . Yüklü uygulamalar listesinde, doğrulamak istediğinizi arayın ve seçin. Ardından, sağ tarafta, kolona Yüklü görüyoruz.

Kurulum yolunu nasıl değiştiririm?

Varsayılan yükleme klasörünü değiştirme
 1. Başlat menüsüne “regedit” yazın ve gösterdiği ilk sonucu açın.
 2. Aşağıdaki anahtarlara gidin. "HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindowsCurrentVersion".
 3. Bunlardan herhangi birine çift tıklayın ve girişleri görün. Önce C sürücüsüdür.
 4. Değişikliklerin etkili olması için sistemi yeniden başlatın.

Linux'ta bir programın nereye kurulduğunu nasıl bulabilirim?

ikili dosyanın bağlı olduğu yolu bulmak için. Tabii ki kök ayrıcalıklarına sahip olmanız gerekir. Yazılımlar genellikle bin klasörlerine, /usr/bin, /home/user/bin ve diğer birçok yere kurulur , çalıştırılabilir adı bulmak için find komutu güzel bir başlangıç ​​noktası olabilir, ancak genellikle tek bir klasör değildir.

Varsayılan dizinimi nasıl değiştiririm?

Varsayılan Klasörü Bu Bilgisayara Ayarla
Ayarı değiştirmek için Explorer'ı açın, Dosya'ya tıklayın ve ardından Klasörü ve arama seçeneklerini değiştir'e tıklayın. Açılan iletişim kutusunda zaten Genel sekmesinde olmalısınız. En üstte, Bu PC ve Hızlı Erişim arasından seçim yapabileceğiniz Dosya Gezgini Aç'ı göreceksiniz.

Windows 10'da bir programın nereye kurulacağını nasıl seçerim?

Windows 10'da artık uygulamalar ve oyunlar için Windows Mağazası indirme konumunu değiştirebilirsiniz. Bunu yapmak için Ayarlar > Sistem > Depolama'ya gidin. “Konumları kaydet” başlığı altında “Yeni uygulamalar şuraya kaydedecek:” başlıklı bir seçenek var. Bunu makinenizdeki herhangi bir sürücüye ayarlayabilirsiniz.