The Shell Seekers nerede çekildi?

Soruldu: Urbano Wilkshire | Son Güncelleme: 5 Mayıs 2020
Kategori: iş ve finans yönetici liderliği ve yönetimi
4.5/5 (221 Görüntüleme . 26 Oy)
2006'da kitap, Vanessa Redgrave'in Penelope Keeling olarak oynadığı bir mini dizi haline getirildi. Cornwall'da, Piers Haggard tarafından yönetilen St Michael's Mount, Lamorna, Port Isaac ve Padstow'daki Prideaux Place'de çekilen sahnelerle çekildi.

The Shell Seekers'ın devamı var mı?

The Shell Seekers'ın sevilen yazarı Rosamunde Pilcher tarafından kaleme alınan Eylül, bu yazarın uzun bir satırda yer alan ve çoğu okuyucunun keyifle okuyacağı bir başka kitap.

Yukarıda, The Shell Seekers bir film mi? (ABD) The Shell Seekers , Rosamunde Pilcher'ın 1987'de yazdığı aynı adlı romanından uyarlanan ve Angela Lansbury'nin oynadığı 1989 Hallmark Hall of Fame televizyon filmidir .

Ayrıca The Shell Seekers'da Sophie kimdir biliyor musunuz?

Yayın (kredi sırasına göre) tamamlandı, doğrulama bekleniyor

Angela Lansbury Penelope Keeling
Mark Lewis Jones Danus
Andrew Keir Lawrence
Cornelia Hayes O'Herlihy Sophie (Cornelia Hayes gibi)
John Rowe George

Rosamunde nerede çekildi?

Cornwall çekim yerleri: Land's End ve Penzance. Cornwall çekim yerleri: Fowey, Lizard Yarımadası, Looe ve Polperro. Cornwall çekim yerleri: Bude, Padstow, Prideaux Place (Padstow) ve Widemouth Bay (Bude).

10 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Rosamunde Pilcher hala yaşıyor mu?

Merhum (1924–2019)

Kış Gündönümü kitabı ne hakkında?

Yılın en kısa gününde bu evde beş kişinin hayatı bir araya gelecek ve sonsuza dek değişecek. Rosamunde Pilcher'ın uzun zamandır beklenen sayfaya dönüşü, hem eski hem de yeni okuyucuların kalbini ısıtacak. Kış Gündönümü bir aşk, sadakat ve yeniden doğuşun romanıdır .

Shell Seekers ne zaman yayınlandı?

1987

Nancherrow nerede çekildi?

Susan Hampshire ve Patrick Macnee'nin başrol oynadığı Nancherrow Televizyon filmi . Chapel Porth (St Agnes), Wheal Coates (St. Agnes), Towan Başkanı (Newquay), Bodmin ve (Bodmin yakınında) Wenford Demiryolu ve Prideaux Place (Padstow) de atılmış.

Gölgeler Aşkı nerede çekildi?

Newbattle Abbey College, St Abbs, Manderston ve Duns Castle'da çekildi .