Hangi kart yuvaları bir Tesira sunucusunda bir AVB 1 kartı barındırabilir?

Sordu: Luetta Çin | Son Güncelleme: 1 Ocak 2020
Kategori: teknoloji ve bilgi işlem dijital ses
4.6/5 (380 Görüntüleme . 12 Oy)
SERVER -IO'da yuva 13, AVB - 1 kartını destekleyebilen tek kart yuvasıdır . SUNUCU'da , yuva 2'de bir AVB - 1 kartı takılı olmalıdır ve yuva 1 , başka bir AVB - 1 kartını destekleyebilir . Bir SUNUCU ıo olarak, yuvalar 11-13 ses ağ kartları destekleyebilir tek kart yuvaları (SCM- 1 ve Dan-1) bulunmaktadır.

Bunu göz önünde bulundurarak, bir Tesira sunucusuna sığabilecek maksimum DSP 2 kartı sayısı nedir?

Tesira DSP - 2 kişi Tesira SUNUCU sekiz DSP kapasiteli - 2 kartları SUNUCU -IO üçe kadar destekleyebilir iken.

Ayrıca, TesiraFORTé cihazları için fabrika varsayılan IP adresi ayarı nedir? Tesira cihazları , statik veya DHCP IP adresi kullanacak şekilde yapılandırılabilir. Varsayılan ayar DHCP'dir. DHCP seçiliyse ancak ağda DHCP sunucusu yoksa, bir Tesira cihazı Yerel Bağlantı IP adresiyle (169.254.xxx.

Benzer şekilde, tek bir AVB özellikli TesiraFORTé cihazı toplam kaç kanal destekleyebilir diye sorabilirsiniz.

Her TesiraFORTÉ AVB cihazı 128 kanala kadar iletebilir ve 128 kanala kadar ses alabilir. Ses kanalları 63'e kadar AVB akışında gruplandırılmalıdır ve her akış 60'a kadar kanaldan oluşabilir .

Biamp Tesira nedir?

Tesira ® dünyanın tek entegre, ağ bağlantılı ses ve video işleme ve dağıtım platformudur. Ses ve video DSP yetenekleri ve daha fazlasıyla dolu olan Tesira , ses ve video projelerinizi olağanüstü hale getirir. Biamp ekibi size heyecan verici yeni ürünler sunmak için sınırları zorladı.

13 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Eski mantığın kaç girişi var?

EX - MANTIK mantıksal girişler ve çıkışlar, her ikisi de bir kontrol arayüzü olarak ve yazılım aracılığıyla yapılandırılabilir içerir. Giriş veya çıkış olarak kullanılabilir toplam 16 bağlantı vardır.

Bir TesiraFORTé sisteminde kaç tane açılış ön ayarı oluşturabilirsiniz?

Açılış varsayılanı olarak yalnızca bir ön ayar ayarlanabilir.

Tek bir TCM 1 ile kullanılabilecek toplam TCM 1ex cihazı sayısı nedir?

Papatya zinciri başına maksimum üç mikrofona izin verilir ( bir TCM - 1 gereklidir, artı iki adede kadar TCM - 1EX ). TCM -1A, Tesira sistemlerinde kullanım için bir AVB tavan mikrofonu ve PoE+ amplifikatörüdür.

Bitesira'ya nasıl bağlanırım?

Tesira yazılımını açın. Sistem Sistem> Ağ> Connect giderek ağa bağlanın. Sistem Bağlantısı iletişim kutusu görünecektir. Sistem Listesinden istediğiniz sistemi seçin ve Sisteme Bağlan'a basın.

AVB ağı nedir?

Ethernet Üzerinden Ses Video Köprüleme ( AVB ), ses ve diğer gerçek zamanlı içerikleri Ethernet üzerinden taşımak için bir dizi IEEE standardıdır. 20'den fazla silikon üreticisi, ses ve bilgi-eğlence şirketi ve satıcıları bu standartları benimsemiştir.

Bir Tesira sisteminin parçası kaç tane Tesira dosyası olabilir?

En fazla 32 bölümleri bir Tesira sisteminde eklenebilir.

Biamp Canvas yazılımı ne işe yarar?

Biamp Canvas, Tesira® veya TesiraFORTÉ® dijital ses sistemleri ile özelleştirilmiş bilgisayar kontrol ekranlarının oluşturulmasına ve kullanılmasına izin vermek için tasarlanmış bir yazılım programıdır . Fonksiyon ve grafik kontrol arayüzüne görünümü kullanıcının tam ihtiyaçları için uygun olabilir.

AEC işlemeden sonra gelen doğrusal olmayan işleme NLP algoritmasının amacı nedir?

NLP Düzeyi, AEC sonrası sinyal işlemenin bir aşaması olan Doğrusal Olmayan İşleme'nin ( NLP ) çalışmasını optimize eder ve AEC uyarlamalı filtreden sonra kalabilecek herhangi bir kalıntı yankıyı ortadan kaldırmak için tasarlanmıştır.