Hangisi daha iyi Karcher veya Bosch basınçlı yıkama makinesi?

Sorulan: Lahouaria Dahle | Son Güncelleme: 25 Ocak 2020
Kategori: ev ve bahçe ev aletleri
4.1/5 (678 Görüntüleme. 11 Oy)
Her iki model bir 1.8kW motoru var ama Bosch 135 bar (vs Karcher'in 130 bar) biraz daha yüksek bir maksimum basıncına sahiptir. Maksimum akış hızına bakıldığında, Karcher K4, Bosch'taki 410 litreye kıyasla saatte 420 litre ile hemen önde. Kaplayacak daha büyük alanlarınız varsa, Bosch daha uygun olabilir.

Ayrıca sorulmuş, Bosch basınçlı yıkama makineleri iyi mi?

Editörün Seçimleri. Bir iyiliği sıra veranda, sürücü ve araba ardından Bosch Yüksek Basınçlı Yıkama Makinesi AQT 37-13 temizliği için ideal olduğunu fiyatlı her alanda başarılı arıyorsanız + mükemmel bir seçimdir. 6m hortum, 130 bar ve 370 l/saat su akışı ile harika bir seçimdir ve çok iyi fiyatlandırılarak büyük değer sağlar.

Aynı şekilde, Karcher iyi bir basınçlı yıkayıcı mı? En iyi gazla çalışan Karcher basınçlı yıkayıcı , 2.700 PSI 2.5 GPM konut kullanımı makinesidir. 5 üzerinden 4,5 yıldız derecelendirmesi ile tüm Amazon'da en yüksek puan alanlardan biridir. Paranız için büyük bir değerdir ve ev temizlik işlerinizi daha hızlı ve daha kolay hale getirmek için kullanabileceksiniz.

Ayrıca, satın alınacak en iyi Karcher basınçlı yıkama makinesinin ne olduğunu bilmek için?

Aşağıda, En İyi Karcher Basınçlı Yıkama Makinesini Görüntüleyin.

 • Karcher K4 Elektrikli Basınçlı Yıkama Makinesi.
 • Karcher K3 Beni Takip Et Elektrik Gücü Basıncı.
 • Karcher K1700 Küp Elektrik Gücü Basınçlı Yıkama Makinesi.
 • Karcher K2000 Basınçlı Yıkama Makinesi.
 • Karcher K2 Araba ve Ev Kiti Elektrikli Basınçlı Yıkama Makinesi.
 • Karcher G2700 Gaz Gücü Basınçlı Yıkama Makinesi.

Ev kullanımı için satın alınacak en iyi basınçlı yıkayıcı nedir?

Arabaları, veranda mobilyalarını ve daha fazlasını temizlemek için 50 saatten fazla araştırma ve bir hafta altı basınçlı yıkayıcı modeli kullandıktan sonra, çoğu ev sahibi için en iyi basınçlı yıkayıcının Ryobi RY142300 2300 PSI Fırçasız Elektrikli Basınçlı Yıkama Makinesi olduğunu gördük.

39 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

En güvenilir basınçlı yıkayıcıyı kim yapar?

En İyi Seçimlerimiz
 • Genel olarak en iyisi: Amazon'da SIMPSON Cleaning MegaShot Gaz Basınçlı Yıkama Makinesi.
 • İkinci, Genel Olarak En İyisi: Home Depot'ta Ryobi 3000 PSI Honda Basınçlı Yıkama Makinesi.
 • En İyi Elektrik: Home Depot'ta Sun Joe 2030 MAX PSI Elektrikli Basınçlı Yıkama Makinesi.
 • En İyi Bütçe: Amazon'da Greenworks 1500 PSI Basınçlı Yıkama Makinesi.

En güvenilir basınçlı yıkayıcı nedir?

Satın almak için en iyi basınçlı yıkayıcılar
 1. Karcher K4 Tam Kontrol: En iyi çok yönlü basınçlı yıkama makinesi.
 2. Silverline 943676 2.100W: En güçlü ekonomik basınçlı yıkama makinesi.
 3. Mac Allister 1.800W: En uygun fiyatlı basınçlı yıkama makinesi.
 4. Bosch AQT 40-13: Büyük çamaşırları yıkamak için en iyisi.
 5. Makita HW111: Küçük eşyaları yıkamak için en iyisi.

Basınçlı yıkayıcı alırken nelere dikkat etmeliyim?

Doğru Basınçlı Yıkama Makinesini Seçme
PSI, yüzey ile leke arasındaki kimyasal bağı kırmak için gereklidir. Kimyasal bağ ne kadar güçlüyse, onu çıkarmak için o kadar fazla baskıya ihtiyacınız olacaktır. Su akışı GPM cinsinden ölçülür. GPM ne kadar büyük olursa, basınçlı yıkayıcının temizleyebileceği yüzey alanı o kadar fazla olur.

Araba yolları için en iyi basınçlı yıkayıcı nedir?

ARABA YOLLARI İÇİN EN İYİ BASINÇLI YIKAYICI : Generac Gas 3100 PSI 2.5 GPM Güçlü Yıkayıcı . Kurutulmuş yıkama için, paketlenmiş açma çamur yollardaki kapalı, sen Generac Gaz 3100 PSI 2.5 GPM Güç Pul ekstra güce ihtiyaç duyar.

2000 psi basınçlı yıkayıcı iyi mi?

Ancak, makinenin akış hızına (GPM) bağlı olarak, 2000 PSI ila 3100 PSI basınçlı yıkayıcılar , ağır hizmet ünitelerininki gibi olağanüstü bir temizleme gücü elde edebilir. 2000 PSI basınçlı yıkama makinesi çok yönlü bir makinedir. Hem hafif hem de orta dereceli temizlik için uygundur.

İyi bir PSI basınçlı yıkayıcı nedir?

Çoğu elektrikli basınçlı yıkayıcı , dakikada 1,5 galon (GPM) su akışıyla inç kare basınç ( PSI ) başına 1300-1700 pound oluşturur, ancak deneyimli müteahhitler, kirli temizlemek için 2000 ile 3000 PSI arasında ve en az 2,5 GPM'lik bir akış önerir. etkili bir şekilde beton.

Karcher basınçlı yıkama makinesi ne kadar dayanır?

Bir ev sahibiyseniz, muhtemelen yılda 50 saatten daha az basınçlı yıkayıcı kullanacaksınız. Bu durumda, 500 saatlik bir makineye sahip olmak, uygun şekilde bakımı yapıldığında 10 yıla kadar dayanacaktır . Ancak, işte kullanıyorsanız, 2.000 saat veya daha fazla derecelendirilmiş bir şey isteyeceksiniz.

Hangisi daha iyi Karcher k4 veya k5?

Teknik özellikler açısından bir fark var, ancak çok büyük değil, K4 , 2100 watt'lık bir motora sahip K5'e kıyasla 130 bar'da su pompalayan 1800 watt'lık bir motora ve saatte 420 litre su akışına sahip. 145 bar daha büyük bir basınç ve 500 l/saat su akışı sağlar.

Karcher k5 ve k7 arasındaki fark nedir?

Karcher K5 – Su soğutmalı ve patentli soğutma sistemine sahip motora sahiptir, aşınmayı azaltır ve makinenin ömrünü uzatır. Karcher K7 - su soğutmalı motor ile üst oranı modeli geliyor. Karcher K serisinin en güçlüsü ve aynı zamanda en pahalısıdır.

Hangi Karcher'ı almalıyım?

Arabanızı temizlemek için bir Karcher basınçlı yıkama makinesi satın almak söz konusu olduğunda, giriş seviyesi K2'yi ve orta sınıf K4'ü tavsiye edebiliriz. Çok fazla güç gerektirmeyen işler için harikadır, bu nedenle bisikletinizi temizlemek, bahçe mobilyalarını temizlemek ve araba temizlemek için harikadır. Çok küçük gösterim görevleri bu harika bir satın alma .

Karcher k2 yeterince güçlü mü?

Karcher K2 ev ve araba basınçlı yıkama makinesi sadece kompakt ve hafif olmakla kalmaz, aynı zamanda 1400 watt motorla 110 basınç barında bir yumruk sağlar. Suyun basıncı son derece güçlüdür ve arabanızı veya bahçe mobilyalarınızı temizlemek için yeterlidir.

Karcher k2 iyi mi?

Karcher K2 Kompakt Ev Basınçlı Yıkama Makinesi uygun fiyatlıdır ve saklaması çok kompakttır. Küçük boyutuna rağmen, test edilen bazı büyük modeller kadar iyi bir performans sergiliyor. Performans testlerimizde iyi puan aldı.

Karcher k2 ve k4 arasındaki fark nedir?

K2 ve K4 . K4 daha güçlü olsa da, hangi görev için hangi ayarın açık olduğunu bilmeyi kolaylaştıran yeni LED tetikli tabanca ile birlikte gelir, ayrıca daha uzun bir hortumu sayesinde hareket etmeyi ve arabanızı yıkamayı kolaylaştırır. K4 hava K2 soğutmalı motor ile karşılaştırıldığında, su soğutmalı bir motor bulunur.

Karcher basınçlı yıkama makineleri nerede üretilir?

Merkezi Winnenden, Almanya'da bulunan şirket, hem temizlik ekipmanları hem de tam temizlik sistemleri üretmektedir. Temizlik teknolojisinde dünya pazar lideri, dünya çapında 10.000'den fazla kişiyi istihdam etmektedir.

Arabamı yıkamak için ne kadar psi'ye ihtiyacım var?

Uygun basınç seviyesine sahip bir basınçlı yıkama seçin. 1200 – 1900 PSI ayarına sahip bir basınçlı yıkayıcı seçin. Eğer araba boyasına zarar hakkında endişe etmenize gerek kalmaz, böylece arabalar için kullanmak güvenlidir. Uzmanlar, 1,4 – 1,6 GPM'lik bir basınçlı yıkayıcı kullanılmasını önermektedir.

Elektrikli yıkayıcımda bulaşık deterjanı kullanabilir miyim?

Bir sodyum hipoklorit (çamaşır suyu olarak) temizleyici mutlaka hile olacaktır. Karışımınızda organik öldürücü bir bileşen olması çok önemlidir. Birçok basınçlı yıkama tedarikçisi, önceden karıştırılmış çözümler satmaktadır. Şafak bulaşık deterjanı işe yarayacaktır.