Hangisi daha iyi vidalı tahrik veya kayış tahrikli garaj kapısı açacağı?

Sordu: Editha Asuburu | Son Güncelleme: 26 Nisan 2020
Kategori: ev ve bahçe ev aletleri
4.3/5 (262 Görüntüleme . 43 Oy)
Bir vidalı açıcı , üzerinde bir arabanın sürdüğü çelik dişli bir çubuk kullanır. Vidalı tahrikler bir dereceye kadar sıcaklığa duyarlıdır ve dramatik mevsimsel sıcaklık değişiklikleri yaşayan uygulamalarda daha sık bakım gerektirebilir. Sürücüler ve açıcının en pahalı - Vidalı diskler kayış daha gürültülü.

Ayrıca, bir vidalı garaj kapısı açıcısını kayış tahrikli bir mekanizma ile değiştirebilir misiniz?

Açıcıların belirli bir açılma hızı vardır, bu nedenle daha yüksek beygir gücüne sahip bir açıcı takmak kapınızı daha hızlı açmaz. Garaj kapısı açacakları bir zincir sürücüsü, vida sürücü veya kayış tahrikli mevcuttur. Zincir sürücüleri (uzun zincirli açık ve kapalı kapıyı çeker) en pahalı, ama onlar 'yüksek sesle tekrar.

Daha sonra soru şu ki, hangi marka garaj kapısı açıcı en iyisidir? İşte satın alabileceğiniz en iyi garaj kapısı açıcıları:

  • Genel olarak en iyi garaj kapısı açıcı: Chamberlain WD832KEV.
  • En iyi çok yönlü garaj kapısı açıcı: Ryobi Ultra Quiet.
  • Ağır kapılar için en iyi garaj kapısı açıcı: Chamberlain B970.
  • Gelişmiş özelliklerle en iyisi: Chamberlain B730/WD962.
  • Bütçeye göre en iyi garaj kapısı açıcı: Genie 1035-V.

Aynı şekilde, vidalı garaj kapısı açıcıları da iyi midir?

Bir vidalı tahrik sistemi, zincirli garaj kapısı açıcıdan daha sessizdir, ancak kayış tahrikli bir garaj kapısı açıcı kadar sessiz değildir. Yine de bol kaldırma gücü sunar ve sık bakım konusunda endişelenmek istemiyorsanız iyi bir seçimdir.

Chamberlain, Genie'den daha mı iyi?

Chamberlain Garaj Kapısı Açıcı, şu ya da bu şekilde net bir karar vermek zor. Çok daha esnek sadece daha yeni sistemlerle çalışır Chamberlain modelden daha bu cephede olduğu gibi Genie HomeLink ve Car2U uyumluluk yararlanmak isteyenler için mükemmel bir seçim olduğunu.

26 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Kayışlı tahrik, Zincirli Tahrik'ten daha mı iyi?

Zincir tahrikleri metalden yapılmıştır, bu da onları kayışa kıyasla daha dayanıklı ve güçlü kılar. Kayış tahriki daha yumuşaktır ve çok daha uzun sürer. Zincir , çok yüksek tork ve büyük salınım kolu hareketi uygulamaları için daha iyidir , ancak zincir gerdirme ve zincir dişlisi ile değiştirme, düzenli olarak istenmeyen bir masrafa neden olur.

Vidalı garaj kapısı nasıl çalışır?

Basit Bir İşlem
Vidalı garaj kapısı açacağı , basit bir dişli çubukla çalışır. Bu dişli çubuk, garaj kapısını yükseltmek ve alçaltmak için kaldırma mekanizmasının hareket ettiği şeydir. Çubuktaki dişler, kaldırma mekanizmasının hareket ettiği yöne göre hareket etmesini sağlar.

Zincir tahrikli ve kayış tahrikli garaj kapısı açıcı arasındaki fark nedir?

Ancak kayış tahrikli ve zincir tahrikli garaj kapısı açıcıları arasındaki önemli bir fark gürültüdür. Zincirli tahrik sistemleri daha gürültülüdür çünkü bu sistemler dişli ve metal-metal teması içerir. Kayış tahrikli sistemlerde bu yoktur, bu nedenle çok daha sessizdirler.

Hangi HP garaj kapısı açıcısına ihtiyacım var?

En az 1/2 beygir gücüne sahip bir açıcı , konut kullanımı için yaygındır. Garaj kapınızın boyutuna ve ağırlığına göre gerekli beygir gücüne sahip bir açıcı arayın. 1/3 beygir gücünde bir açıcı , yalıtılmamış çelik gibi hafif malzemeden yapılmış 10 fit genişliğinde ve 8 fit yüksekliğinde çoğu kapıyı işleyebilir.

En hızlı garaj kapısı açacağı nedir?

Daha hızlı açma sizin için önemliyse, piyasadaki çoğu garaj kapısı açıcıdan iki kat daha hızlı açılan TriloG® 1500 ürünümüzü öneriyoruz. Saniyede 12 inç'e kadar açılma hızları ile TriloG 1500, neredeyse sessiz, doğru akım (DC) motoru ve yumuşak başlatma/durdurma eylemleri sayesinde de sessizdir.

Bir kayış tahrikli garaj kapısı açacağı ne kadar sürecek?

Garaj kapısı açıcıları, uzun süre dayanma eğiliminde olan oldukça basit mekanizmalardır. Ortalama kullanım ömrü 10 ila 15 yıldır , ancak makaraların ve yayların bakımı konusunda güncel kalırsanız, iyi bir garaj kapısı açıcıdan 20 yıl veya daha fazlasını elde etmek mümkündür.

2 araba garaj kapısı için ne kadar beygir gücüne ihtiyacım var?

Eğer bir kesit çift araba garaj kapısını varsa, 1/2 - beygir motor yeterli olmalıdır, ancak daha yüksek güç modeli motorda daha az çaba ve daha az aşınma ve yıpranma ile çalışacaktır. Daha ağır veya tek parça kapılar , daha yüksek beygir gücü açıcıları gerektirebilir.

3/4 hp garaj kapısı açacağı ne kadar ağırlık kaldırabilir?

Bu derecelendirmeye göre, 1/2 HP'lik bir açıcı yaklaşık 185 pound kaldırabilmelidir ve 3/4 HP'lik bir açıcı 370 pound'un üzerinde kaldırabilmelidir .

En sessiz garaj kapısı açacağı türü nedir?

Chamberlain MyQ özellikli Whisper Drive Garaj Kapısı Açıcı , şu anda mevcut olan en sessiz garaj kapısı açıcıdır. Hemen hemen her garaj kapısını kaldırabilecek güçlü bir ¾ HP motora sahiptir.

Vidalı garaj kapısı açıcım neden bu kadar gürültülü?

Vidalı Tahrik açacakları demet sesin bulunmaktadır. Hareket etme tarzları motora bağlı ve tüm yol rayına sonuna gider oluyor uzun bir metal vida iplik tarafından olmasıdır. Söylemeye gerek yok, bir yağlayıcı madde eksikliği gürültü ve titreşim bir sürü neden olacaktır.

Home Depot, Chamberlain garaj kapısı açıcılarını satıyor mu?

Zincirli Tahrik - Chamberlain - Garaj Kapısı Açıcıları - Konut Garaj Kapıları , Açıcıları ve Aksesuarları - The Home Depot .

En güvenilir garaj kapısı açıcılarını kim yapar?

En İyi Garaj Kapısı Açıcıları Zincir Tahrik
  • Chamberlain C410 Dayanıklı Zincir Tahrikli Garaj Kapısı Açıcı.
  • Chamberlain PD512 Garaj Kapısı Açıcı.
  • Chamberlain C450 Akıllı Telefon Kontrollü Dayanıklı Zincir Tahrikli Garaj Kapısı Açıcı.
  • LiftMaster 1355 ( 8065 Tarafından Değiştirildi ) Yüklenici Serisi 12 HP Zincirli Tahrik WO Ray Düzeneği.

Garaj kapısı açıcıyı kendiniz kurabilir misiniz?

Garaj kapınızı elle açmaktan bıktınız mı? Bunu yapması için başkasına para ödemek yerine garaj kapısı açıcıyı kendiniz takmayı deneyin. Sadece bir kaç saat sürer Kurulum tamamlayıp açılış yapacak bir garaj kapısı açacağı sahip ve her gün çok daha hızlı ve kolay garaj kapısını kapatarak.

Hangisi daha iyi Chamberlain veya LiftMaster?

Liftmaster ve Chamberlain arasındaki en büyük fark mekanizmanın kendisidir. Liftmaster'ın kapı açıcıları daha büyüktür, yani monte etmek için büyük bir garaja sahip olmanız gerekir. Ürünlerinin kurulumu da kolay değil – muhtemelen bir profesyonelin yardımına ihtiyacınız olacak.

Chamberlain ve zanaatkar aynı şey mi?

Öte yandan, bu markaların belki de en az bilinen özelliği, aslında aynı şirket – Chamberlain tarafından üretilmiş olmalarıdır. Doğru, Craftsman garaj kapısı açıcıları, Chamberlain tarafından yapılan ve Sears tarafından kendi Craftsman markası altında satılan özel etiketli cihazlardır.

Bir garaj kapısı açıcısının takılması ne kadara mal olur?

Bir garaj kapısı açacağı yüklemek için ortalama maliyeti $ 219 ile $ 499 arasında ödeme çoğu ev sahibi ile $ 344 olduğunu. Onlar proje maliyetini etkileyecek yüklemek açıcı arasında yazın. Garaj açıcıların kendileri tipik olarak 150 ila 300 dolar arasında değişir ve zincir tahrikli açıcılar alt uçta ve kayışla tahrikli üst uçta fiyatlandırılır.