Hangi havuz örtüsü en iyisidir?

Sordu: Ihar Heintzel | Son Güncelleme: 30 Mart 2020
Kategori: ev ve bahçe ev eğlencesi
3.9/5 (271 Görüntüleme . 37 Oy)
En İyi Havuz Örtüsü
  • En İyi Havuz Örtüsü .
  • Sun2Solar Şeffaf Dikdörtgen Havuz Örtüsü .
  • Zemin Havuz Örtüsü Mavi Dalga Dikdörtgen .
  • Robelle Süper Kış Yerüstü Havuz Örtüsü .
  • Robelle Süper Kış Yer İçi Havuz Örtüsü .
  • Mavi Dalga Gümüş Yuvarlak Yer Üstü Havuz Örtüsü .
  • Intex Yuvarlak Metal Çerçeve Havuz Örtüsü .

Ayrıca en iyi kış havuzu örtüsü türü nedir diye sorulmuştur.

Mesh kış örtüleri , mükemmel kış koruması sağlar ve kış aylarında yoğun kar yağışı alan bir bölgede yaşıyorsanız mükemmeldir . Kapaklar buzun erimesi, o karların erimesiyle böylece gözenekli olan Mesh ve yağmur kapak yüzeyindeki birikintileri önlenmesi, havuza kapaktan damla olacaktır.

Yukarıdakilerin yanında, buna değer bir havuz örtüsü mü? Spa ve Havuz Örtüleri Enerji, Su ve Paradan Tasarruf Sağlar Yüzme havuzunuzu temiz tutmanıza ve ekipmanın bakımını yapmanıza rağmen, o havuz için bir örtü almak enerji kullanımını ve maliyetlerini, buharlaşmayı azaltacak ve size zaman kazandıracaktır. Er ya da geç satın almak zorunda kalacağınız şeylerden sadece biri.

Ayrıca, en iyi otomatik havuz örtüsü nedir?

Havuz Örtüsü Uzmanları® Infinity 4000™ Otomatik Yüzme Havuzu Örtüsü ile içiniz rahat olsun ve en iyi otomatik havuz örtüsü seçeneklerini bulun. Infinity 4000 Electric, müşteriler, montajcılar ve servis teknisyenleri tarafından bugün piyasadaki en iyi otomatik yüzme havuzu örtüsü olarak adlandırılmaktadır.

Havuz dokunma suyunu örtmeli mi?

Yoğun kar yağışı aldığınız durumlarda su , örtüyü desteklemesi gerektiği için havuz su seviyeniz çok düşük olmamalıdır. Aynı zamanda, ideal olarak, genel koşullar altında suyun kapağın alt tarafına değmesini istemezsiniz, çünkü bu temas döküntülerin birikeceği ıslak bir nokta oluşturacaktır.

29 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Hangisi daha iyi ağ veya katı havuz örtüsü?

Mesh kapak avantajları
Kafes örtüler tipik olarak katı bir vinil havuz örtüsünden 200-600 dolar daha ucuza mal olur. Ağ örtüler tipik olarak vinil örtülerden daha uzun süre dayanır. File örtüler sadece havuz suyunun geçmesine izin verdiği için üstte bir pompaya ihtiyaç duymaz.

Havuz örtüsü olarak muşamba kullanabilir miyim?

Bariz bir çözüm yabancı içeriği engellemede kullanımda değil, ama ısmarlama havuz kapakları oldukça pahalı olabilir zaman havuz karşılamaktır. Çok daha ucuz olan alternatif bir seçenek, köşelerde çadır kazıkları ve bungee kordonları ile sabitlenmiş büyük bir plastik veya vinil muşamba kullanmaktır .

Havuz örtümün altına yastığa ihtiyacım var mı?

Önemle kış örtüsü altında bir hava yastığı kullanılması önerilir. Bir kış kapak hava yastığı yüklemek için ilk nedeni buz genişleyen adresinin havuzu korumaktır. Eğer bir hava yastığı kullanmadığınızda, kapak sağ su üstünde oturur ve buz dışa genişletmek isteyecektir.

Havuzumu kışın örtmeli miyim?

Hayır, ancak kış örtüleri havuzunuzu lekelerden, yosun oluşumundan ve havuz yüzeylerine zarar verebilecek zayıf su dengesinden korur. Bir kış kapağı kullanılması önerilir ve havuz sahiplerinin% 99 kendi havuz kış için kapağı havuzu yapmak winterized kim olduğunu.

Bir havuz örtüsü üzerinde yürüyebilir misin?

Otomatik havuz kapakları mevcut havuz kapakları en uygun türlerinden biridir. Sık erişim için kolayca açılır ve kapanırlar, ısı kaybını önlemeye ve su buharlaşmasını azaltmaya yardımcı olurlar. İlk bakışta, havuz örtüsü üzerinde yürüyebileceğiniz veya havuzu kullanılabilir alana dönüştürebileceğiniz anlaşılıyor.

Otomatik havuz örtüsü buna değer mi?

Otomatik havuz örtüleri , ödediğinizin karşılığını aldığınıza iyi bir örnektir. Otomatik havuz örtüleri , olağanüstü maliyet tasarrufu avantajları sunar. Yüzme havuzunun üzerine kapatıldığında, otomatik bir havuz örtüsü , havuzu sürekli tekrar ısıtmak zorunda kalmadan kimyasallardan, buharlaşmadan kaynaklanan su kaybından ve enerji maliyetlerinden tasarruf etmenizi sağlar.

Otomatik havuz örtüsü takmanın maliyeti nedir?

Otomatik havuz örtüsü tam olarak ne kadara mal olur? Çoğu havuz özelliğinde olduğu gibi, fiyatlandırma da haritanın her yerinde. Ancak, havuzun boyutuna, sistemin türüne ve kurulumun zorluğuna bağlı olarak genellikle 10.000 ile 20.000 ABD Doları arasında bir ödeme yapmayı bekleyebilirsiniz.

Bir yüzme havuzu örtüsü ne kadara mal olur?

Havuzun şekline ve boyutuna bağlı olarak bir ağ örtünün maliyeti 1.200 ila 3.000 dolar arasındadır. Bir örgü kapakla aynı şekil ve boyut için sağlam bir örtünün maliyeti 1.800 ila 3.600 dolar arasında, ortalama olarak yaklaşık 600 dolar daha fazla. Herhangi kapağın İlk kurulum havuzunun büyüklüğüne göre arasında 500 $ ve 1000 $ mal olacak.

Mevcut bir havuza otomatik havuz örtüsü takabilir misiniz?

Otomatik havuz örtüsü Bu tür mevcut havuz güverte üst üste ya da yeni bir havuz yapımı eklenebilir. Güverteye monte üst ray sistemi, rayları ve tüm donanımı, bir havuz örtüsünü ve güverte veya gömme muhafaza kutusu üzerinde kendi DIY'inizi oluşturma talimatlarını içerir.

Yaz aylarında havuzumu örtmeli miyim?

Kapaklar buharlaşmayı önler
Yaz aylarında güneş ve havuzunuz bir araya geldiğinde havuz suyunuz daha büyük oranda yok olacaktır. Kullanıcıların gün boyunca suda olması bu etkiyi azaltabilir, ancak üstü açık bir havuz gece boyunca su kaybetmeye devam edecektir.

Ne kadar sıvı havuz örtüsüne ihtiyacım var?

Önerilen dozaj, 20.000 galon su başına 4 ons veya haftada 667 fit karedir. Şişenin yan tarafında bulunan ölçüm kılavuzu ile havuz suyunun yüzeyine önerilen dozda sıkarak uygulayabilirsiniz. Yüzey gerilimi, yüzme sırasında örtünün serbest kalmasını veya yeniden şekillenmesini sağlar.

Geri çekilebilir bir havuz örtüsünün maliyeti nedir?

Havuzunuz büyüklüğüne ve istenen özelleştirme bağlı olarak $ 15.000 - inground havuzlar için Bizim otomatik havuz kapakları genellikle 6.000 $ arasında mal oldu.

Yaz aylarında havuzumu nasıl kapalı tutabilirim?

Havuzu açın, ancak tüm yaz boyunca kapalı tutun ve filtreyi yalnızca gerektiği kadar çalıştırın. Suyu dengeli ve kimyasal olarak arıtılmış tutun . Kapalı tutun ve uygun su seviyesini koruyun. Gelecek yıl bir tahliye ile açın ve temizleyin veya alçı veya vinil astarı aynı anda değiştirin.