AmerisourceBergen rakipleri kimlerdir?

Sordu: Miren Verbo | Son Güncelleme: 2 Mart 2020
Kategori: iş ve finans ilaç endüstrisi
4.2/5 (192 Görüntüleme. 21 Oy)
AmerisourceBergen'in en iyi rakipleri arasında McKesson , Cardinal Health , Owens & Minor ve Henry Schein bulunmaktadır. AmerisourceBergen, farmasötik tedarik zinciri dağıtımı ve eczane yönetimi çözümleri sağlar. McKesson bir sağlık hizmetleri ve bilgi teknolojisi şirketidir.

Bununla ilgili olarak, McKesson'ın rakipleri kimlerdir?

McKesson'un en iyi rakipleri arasında Cardinal Health , EMIS Group, AmerisourceBergen , Walgreens Boots Alliance , Owens & Minor , Walgreens ve Henry Schein yer alıyor. McKesson bir sağlık hizmetleri ve bilgi teknolojisi şirketidir. Cardinal Health bir sağlık hizmetleri şirketidir.

Ayrıca Cardinal Health'in rakipleri kim diye de sorulabilir. Cardinal Health'in rakipleri Cardinal Health'in en büyük rakipleri arasında McKesson , EMIS Group, AmerisourceBergen , Partners HealthCare, Owens & Minor ve Henry Schein bulunmaktadır. Cardinal Health bir sağlık hizmetleri şirketidir. McKesson bir sağlık hizmetleri ve bilgi teknolojisi şirketidir.

Ayrıca AmerisourceBergen nasıl bir şirkettir?

Amerikan KaynakBergen

Tip Halk
İÇİNDE US03073E1055
sanayi Eczacılığa ait
Kurulan 2001 yılında AmeriSource Health ve Bergen Brunswig arasında birleşme
Merkez Chesterbrook, Pensilvanya, ABD

AmerisourceBergen çalışmak için iyi bir şirket mi?

AmerisourceBergen Çalışan Yorumları. Çalışmak için harika bir yerdi. Yönetim ve iş arkadaşları, sorumluluk alanınızı bilen iyi destekçilerdir. Bu şirketi şiddetle tavsiye edin.

20 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

McKesson bir ilaç şirketi mi?

McKesson Corporation , ilaç dağıtan ve sağlık bilgi teknolojisi, tıbbi malzeme ve bakım yönetimi araçları sağlayan bir Amerikan şirketidir . McKesson , Irving, Teksas'ta bulunuyor ve sağlık sistemleri, tıbbi malzemeler ve farmasötik ürünler dağıtıyor.

McKesson geçen yıl ne kadar kazandı?

SAN FRANCISCO, 24 Mayıs 2018 – McKesson Corporation (NYSE:MCK) bugün, 31 Mart 2018'de sona eren dördüncü çeyreğe ilişkin gelirin, bir yıl önceki 48,7 milyar dolara kıyasla %6 artarak 51,6 milyar dolar olduğunu bildirdi . Sabit para birimi bazında, gelirler önceki yıla göre %4 arttı.

AmerisourceBergen bir Fortune 500 şirketi mi?

Philadelphia Business Journal için Jeff Blumenthal, AmerisourceBergen'in Fortune 500 listesinde İlk 10'da yer alırken, beş Chester County şirketinin İlk 1000'de yer aldığını yazıyor. No'da Kennett Square'de bulunan şirket , No'dan düştü.

AmerisourceBergen'in kaç çalışanı var?

20.000
2018

Walgreens, AmerisourceBergen'in sahibi mi?

AmerisourceBergen (NYSE: ABC) ve Walgreens , ilk olarak 2013'te imzalanan 400 milyar dolarlık 10 yıllık bir dağıtım anlaşması aracılığıyla iş ortaklarıdır. Daha sonra uzatılan bu anlaşma, hisse senedi opsiyonlarını da içeriyordu. Walgreens opsiyonlarını kullandı ve şu anda AmerisourceBergen'de yüzde 26 hisseye sahip.

ASD Healthcare ne anlama geliyor?

AmerisourceBergen bünyesinde, ASD Healthcare , onkoloji ve sağlık sistemlerine destekleyici bakım ürünleri için ülkenin en büyük özel ilaç distribütörüdür.

Medline yarışmacıları kimlerdir?

Medline Industries'in en büyük rakipleri arasında Stryker, OriGen Biomedical, Sonova, ArtVentive Medical Group, Atlantic Therapeutics ve Repro Med Systems bulunmaktadır. Medline Industries, sağlık malzemeleri üretir ve dağıtır. Stryker bir tıbbi teknoloji şirketidir.

Kardinal Sağlık Ne Öder?

Cardinal Health , Inc. çalışanlarına yılda ortalama 74.581 dolar ödüyor. Cardinal Health , Inc.'deki maaşlar yıllık ortalama 48.965 ila 117.969 dolar arasında değişmektedir.

Kardinal Sağlık bir Fortune 100 şirketi mi?

Finans. 2017 mali yılı için Cardinal Health , önceki mali döneme göre %5,3 artışla 136.809 milyar ABD Doları yıllık gelirle 7.181 milyar ABD Doları kazanç bildirdi. 2018 itibariyle, Kardinal Sağlık , toplam gelire göre en büyük ABD şirketleri arasında 14. Fortune 500'de yer almaktadır.

Kardinal Sağlık bir temettü aristokratı mı?

Kardinal Sağlık temettü 1983'ten beri sürekli olarak ödenmektedir. Ardışık temettü artışlarının kesin sayısı konusunda bazı farklılıklar vardır. Bununla birlikte, bir Temettü Aristokratı olarak kabul edilir ve Proshares S&P 500 Temettü Aristokratları ETF'sine (NOBL) dahildir.

CVS, Cardinal Health'in sahibi mi?

Aralık 2013'te CVS Caremark, Cardinal Health ile dünyanın en büyük jenerik ilaç pazarı olan ABD'deki en büyük jenerik tedarik kuruluşunu oluşturmak için 10 yıllık bir anlaşma (50/50 ortak girişim) imzaladı.

Kardinal Sağlık suçluları işe alıyor mu?

Araştırmamıza göre Cardinal Health suçluları işe almıyor. Ancak, araştırmamızda gördüklerimize göre, birisinin Kardinal Sağlık'ta ağır bir suçla çalışabileceği görünmüyor.

kinray nedir?

Kinray , dünyadaki farmasötik, jenerik, sağlık ve güzellik ve evde sağlık bakım ürünlerinin en büyük özel distribütörüdür. Kinray , her müşteriye hızlı, güler yüzlü ve nazik hizmet sunmak için birincil hedefi olan tam kapsamlı, eksiksiz hizmet veren bir toptan satış distribütörüdür.

Kardinal Sağlık misyon beyanı nedir?

Misyonumuz : Kardinal Health , sağlık hizmetlerinin karmaşıklıklarında gezinmekle görevli olanlar için müşterilerimizin değişen dünyada başarılı olmalarına yardımcı olan ölçekli çözümler sunar. Değerlerimiz: Müşterilerimize karşı taahhütlerimizi yerine getirme konusunda inatçıyız.