Johnboy ve Billy'deki sesleri kim yapıyor?

Sordu: Stella Andresson | Son Güncelleme: 2 Ocak 2020
Kategori: televizyon drama tv
4.1/5 (218 Görüntüleme . 28 Oy)
Jeff Pillars bu işin en iyisidir. Önüne koyduğunuz herhangi bir senaryodan en iyi şekilde yararlanabilecek çok yönlü bir oyuncu. Jeff'i Diamonds Direct ve diğer perakendeciler için dört yıl kullandım.

Bu arada, Johnboy ve Billy hangi radyo istasyonunda yayın yapıyor?

Beş yıldan fazla bir süredir John Boy ve Billy , Charlotte'taki Top 40 WBCY 107.9 FM'de sabah şovuna ev sahipliği yaptı.

Aynı şekilde, John Boy ve Billy emekli oldu mu? Raiford, insanların mücadelesini bilmesini istemedi. Ancak Mayıs ayında sessizce emekli oldu ve Perşembe sabahı ev sahibi John Isley ve Billy James dinleyicilere Raiford'un bittiği haberini verdi.

Ayrıca, johnboy ve Billy'de Ike'ı kim oynadı?

Steven Songer | Seslendirme sanatçısı | Ses123.

John Boy ve Billy ne kadar para kazanıyor?

Bu, en iyi römorklar, NASCAR ve Hoyt, Delbert, Mad Max ve Sloopy gibi tanıdık karakterler hakkında konuşmalarıyla tanınan iki küçük kasaba Kuzey Karolinalı'dan. Genel olarak, gösteri ve çeşitli yan işletmeler, 20 kişiyi istihdam ederek yılda yaklaşık 8 milyon dolar gelir elde ediyor.

6 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Robert D Raiford ne zaman öldü?

17 Kasım 2017

Robert Raiford'a ne oldu?

9 Haziran 2016'da The John Boy ve Billy Big Show'un bölümünde, John Isley ("John Boy") Raiford'un , konuşmasını ve hareketliliğini büyük ölçüde etkileyen bir felç geçirmesi nedeniyle gösteriden emekli olduğunu duyurdu. Raiford , 17 Kasım 2017'de 89 yaşında öldü.