Kim daha iyi Lebron veya Stephen Curry?

Soruldu: Igancio Yashodhar | Son Güncelleme: 20 Nisan 2020
Kategori: spor basketbolu
4.1/5 (806 Görüntüleme . 24 Oy)
Lebron James'in o daha iyi, sadece daha iyi Curry den değil. Ama onu kırdığınızda, şut çekmenin dışında, Curry kelimenin tam anlamıyla sadece top çalmada daha iyidir . Lebron , pas dahil her kategoride onu yendi. Lebron, Curry'nin daha iyi şutör olmasına rağmen daha fazla puan ortalamasına sahip.

Bunu göz önünde bulundurarak, LeBron James neden Stephen Curry'den daha iyi?

LeBron James , Steph Curry'den daha büyük çünkü aksi takdirde daha düşük bir takımı taşımak için olağanüstü bir yeteneğe sahip. Birkaç yıl sonra, James Miami Heat'e katıldı ve 2014'te Cavs'e dönmeden önce orada üç NBA şampiyonluğundan ikisini kazandı ve 2016'da üçüncü şampiyonluğunu kazandı.

Ek olarak, Stephen Curry tüm zamanların en iyi oyuncusu mu? Steph Curry , herhangi bir aktif NBA oyuncusunun en iyi vurgulama kasetlerinden birine sahiptir. Curry yıllardır ligin en iyi oyun kurucularından biri olduğunu kanıtladı. 9 - O 73 gidiş NBA tarihinin en iyi normal sezon kaydında da Golden State Warriors lideri olduktan sonra 2016 yılında NBA birinci şimdiye oybirliği MVP oldu.

Ayrıca, kim daha iyi LeBron veya James Harden?

James Harden ile LeBron'u karşılaştırın James James 27.5 ile 3. sırada. Fark yakın, ancak James biraz daha iyi bir pasör, maç başına 0.3 asist ortalamasıyla Harden'dan daha fazla. James ribaund fazla Harden'la daha maç başına 3.2 ribaund ortalamalarıyla önemli bir avantaja sahiptir.

Tüm zamanların en iyi basketbolcusu kim?

Bill Russell için şampiyonluk yüzüklerine, Wilt Chamberlain'in istatistiksel baskınlığa ve Kareem Abdul-Jabbar'ın uzun ömürlülüğüne dayanan davalar yapılabilirken, fikir birliği açıktı: Jordan gelmiş geçmiş en büyük basketbolcuydu.

19 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Kim daha önemli KD veya köri?

KD Curry altı santim daha uzun ve onun kanat açıklığı uzun Steph en fazla bir ayak üzerindedir. Boyut farklılıklarına rağmen, Durant ve Curry ortalama olarak çok benzer rakamlara sahipler. Sezon için Curry maç başına ortalama 29.3 sayı ve 5.7 asist, Kevin ise bir gecede 29.0 sayı ve 6.2 asist ortalamalarıyla oynuyor.

Kim daha iyi Kobe veya LeBron?

Sonuç: LeBron , Kobe'den çok daha fazla bir takım oyuncusu olmasına ve daha baskın olmasına ve daha iyi istatistiklere sahip olmasına rağmen, Kobe daha çok yönlü ve eksiksiz bir oyuncu, inanılmaz becerilere ve savunma yeteneklerine sahip bir virtüözdü.

Steph Curry, Kobe Bryant'tan daha mı iyi?

Kobe olağanüstü bir oyuncu ve kültürel bir ikondu. Dağlarca puan aldı ama kazanmayı Curry kadar etkilemedi. Curry'nin kariyeri boyunca, Warriors'ın net reytingi, sahadayken 11,5 puan daha iyi : 8,92'den eksi 2,58'e.

Şu anda en iyi NBA oyuncusu kim?

1. Kawhi Leonard
Rütbe Öncesi
1. Kawhi Leonard 1 inci
2. Giannis Antetokounmpo 2.
3. LeBron James 3 üncü
4. James Harden 4.

Kimin daha çok LeBron yüzüğü var yoksa köri mi?

Bugüne kadar hem Lebron James hem de Stephen Curry 3'te eşit sayıda ringe sahip oldular . Lebron Miami Heat'te ilk 2 yüzüğünü , Cleveland Cavaliers'ta ise en iyi sezon rekorunu kırdıkları o juggernaut sezonunun Golden State Warriors'ı yenerek son 2 yüzüğünü kazandı. Steph yaptığı halkaların her 3 almak Lebron yendi.

James Harden şu anda en iyi oyuncu mu?

Kevin Durant'ın sakatlığı ve LeBron James'in yaşlanmasıyla, Houston Rockets guardı James Harden şimdi NBA'deki en iyi basketbol oyuncusu olarak ortaya çıktı.

Kim daha iyi LeBron veya Jordan?

" LeBron James, Michael Jordan'dan daha iyi ." “ LeBron ve Michael, 31 yaşında aynı sayıda şampiyonluğa sahipler. LeBron ayrıca çok daha fazla finale çıktı. LeBron , Jordan'dan daha uzun, daha güçlü ve daha güçlü ama aynı zamanda daha iyi üç sayılık şutör.

En iyi 3 sayılık şutör kim?

NBA'in Tüm Zamanların En İyi 3 Sayılık Şutörleri Sıralaması
 • Stephen Köri (43.6)
 • Jason Kapono (43.4)
 • Steve Novak (43.0)
 • Kyle Korver (42.9)
 • Steve Nash (42.8)
 • Joe Harris (42.7)
 • BJ Armstrong (42.5)
 • Klay Thompson (41.9)

Köri tüm zamanların en iyi 10'u mu?

Bakın: Stephen Curry harika bir oyuncu. NBA'de sınırda en iyi beş oyuncudan biri ve en kötü ihtimalle ilk 10'da . Lig tarihinin en büyük şutörüdür.

Neden Stephen Curry en iyisi?

Steph , diğerlerinin üzerinde gerçek bir kesimdir. Basketbol becerileri, özellikle de benzersiz 3 puanlık şutları, top hakimiyeti ve savunmaya meydan okuması, tartışmasız ligin en iyisidir . Dahası, takım arkadaşlarıyla çok iyi bağlantı kurabiliyor ve iletişim kurabiliyor.

Steph Curry tüm zamanların sıralaması nasıl?

Eğer onun NBA tarihinin en büyük atıcılar sıralamasında bahsediyoruz, ben # 1'deki Steph koyardı. Saf şut açısından NBA tarihinin tartışmasız en iyi şutörüdür. Eğer iyi oyuncular hiç sıralaması bahsediyoruz Ancak, ben üst 25 Steph Curry koyardı.

Neden Michael Jordan tüm zamanların en iyi NBA oyuncusu?

Ürdün ayrıca herhangi bir hesaplamaya göre 1988 yılında yılın NBA savunma oyuncusu seçildi, Ürdün lig gördüğü en büyük atan olduğunu. 10 sayı rekoru kırdı ve maç başına 30.1 sayı ortalamasıyla NBA tarihinin en yüksek kariyer ortalamasına sahip olmakla övündü. Jordan ayrıca NBA tarihinin en büyük kazananları arasındaydı.

Şu anda NBA'deki en iyi 10 oyuncu kimler?

2019-20 Yılına Giren En İyi 10 NBA Oyuncusu Sıralaması
 • Damian Lillard. Lillard nadiren defans oyuncusu olarak etiketlendi, ancak mikrofonun arkasında olduğu kadar sahada da vahşi.
 • Paul George.
 • Joel Embiid.
 • Nikola Jokic.
 • Anthony Davis.
 • Steph Curry.
 • Lebron James.
 • James Harden.

Steph Curry, NBA tarihinin en iyi şutörü mü?

Çoğu, Golden State Warriors guardı Stephen Curry'nin bugünün en iyi şutör olduğu konusunda hemfikir. Stephen Curry , 2015-16 sezonunda 402 üçlük isabeti kaydederek NBA'in tek sezonluk rekorunun sahibi. Ayrıca 13 yaşında bir oyunda en çok treyler için işareti elinde tutuyor.

Stephen Curry en büyük savaşçı mı?

Altı kez NBA All-Star seçilen Curry , iki kez NBA En Değerli Oyuncusu (MVP) seçildi ve Warriors ile üç NBA şampiyonluğu kazandı. Birçok oyuncu ve analist onu NBA tarihinin en iyi şutörü olarak nitelendirdi. Stephen Curry'nin fotoğrafı .
30 – Golden State Warriors
2009–günümüz altın Devlet savaşçıları
Kariyer vurguları ve ödüller