AAMI sigortanın CEO'su kimdir?

Sordu: Ay Quiri | Son Güncelleme: 24 Nisan 2020
Kategori: otomotiv otomobil sigortası
4.6/5 (387 Görüntüleme . 10 Oy)
Bu makaleye önemli bir katkıda bulunanlardan biri, konusuyla yakın bir bağlantısı var gibi görünüyor.
Tip yan kuruluş
Kilit kişiler Michael Cameron ( CEO )
Ürün:% s Araç sigortası (Araba, Motosiklet, Karavan, NSW ve ACT CTP) Ev sigortası Seyahat sigortası İş sigortası Hayat sigortası
ebeveyn Suncorp Grubu
İnternet sitesi www. aami .com.au

Bu bağlamda, AAMI'nin sahibi kimdir?

Suncorp

Daha sonra soru şu: AAMI ne anlama geliyor? Tıbbi Aletleri Geliştirme Derneği

Ayrıca, Suncorp'un CEO'su kimdir?

Steve Johnston (27 Mayıs 2019–)

AAMI ve Suncorp aynı mı?

Sadece AAMI da isimlerinin GIO, Apia Sadece Araç Sigorta, Shannons, InsureMyRide Vero Terri Scheer, Bingle, CIL, Avustralya'da Asteron ve Tyndall sigorta markaları ile esnaf hangi Suncorp aittir, unutmayın.

23 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

NRMA, Suncorp'a mı ait?

Sigortasının çoğu Coles, NRMA ve CGU gibi diğer markalar altında satılmaktadır. IAG'nin hemen arkasında, Avustralya'da satılan genel sigorta poliçelerinin yüzde 27'sini üstlenen Suncorp Group bulunmaktadır. Kendi markası altında hem de çok satan ürünleri - AAMI, GIO ve Bingle dahil - Bir markaların çok sayıda sahiptir.

En ucuz sigorta poliçesi nedir?

Kaza Yapan Sürücüler İçin En Ucuz Araç Sigortası
Şirket 1 kaza ile
USAA 1.229 $
Devlet çiftliği 1.487 dolar
Amerikan Ailesi 1,684 dolar
geiko 1.802 $

YOUI, Suncorp'a mı ait?

Youi , suncorp'a ait değildir. Youi'nin sitesinden. Youi , OUTsurance Holdings Limited'in tamamına sahip olduğu bir yan kuruluştur.

Suncorp Avustralya'nın sahibi mi?

Queensland Hükümeti ve QIDC ait Suncorp, Suncorp METWAY, Avustralya'nın en büyük beşinci sıralanan finansal hizmetler grubu oluşturmak için METWAY Bankası ile birleşti. Queensland Hükümeti, yüzde 68 hisse ile yeni grubun en büyük hissedarıydı.

Avustralya'da sigorta şirketlerinin sahibi kimdir?

Dört şirket , genel sigorta piyasasının dörtte üçünü oluşturmaktadır. Bunlar, pazarın %29'u ile Insurance Australia Group (IAG), %27 ile Suncorp Group, %10 ile QBE, %8 ile Allianz'dır. Bazı genel sigortalar , devlet planları veya devlet sigorta şirketleri tarafından sağlanmaktadır.

YOUI bir Avustralya şirketi mi?

Youi Pty Ltd, Avustralya'da kayıtlı bir şirkettir ve Rand Merchant Insurance Holdings (RMIH) Group'un bir parçası olan OUTsurance International Holdings Pty Limited'in bir yan kuruluşu olan Youi Holdings Pty Ltd'nin tamamına sahip olduğu bir yan kuruluşudur. Youi'yi şimdi 13 YOUI'den arayın ve sigortanızın geleceğinin nasıl göründüğünü görün.

AAMI modeli kimdir?

Belinda Jones - En yeni AAMI reklamındaki oyuncu kim, | Facebook.

NRMA kime aittir?

NRMA , üyelerinin sahip olduğu ortak bir şirket olmaya devam etmektedir. Insurance Australia Group Limited, hissedarlarının sahip olduğu borsaya kote bir şirkettir. NRMA Insurance Limited'in yanı sıra bir dizi başka sigorta ve ilgili marka da dahil olmak üzere NRMA markasını kullanan bir dizi faaliyet yan kuruluşu vardır.

AAMI diyalizde ne anlama gelir?

Tıbbi Aletleri Geliştirme Derneği

AAMI'nin sigortasını kim yapıyor?

AAMI Sağlık Sigortası, kayıtlı bir özel sağlık sigortacısı olan uç sağlık fonları limited ABN 83 000 124 381 tarafından verilir ve SIV'nin komisyon aldığı Suncorp Insurance Ventures Pty Ltd ABN 53 158 182 042 (SIV) tarafından düzenlenir.

AAMI sertifikası nedir?

ACI Sertifikasyonu hakkında . AAMI Kimlik Bilgileri Enstitüsü (ACI), sağlık teknolojisi ve sterilizasyon endüstrisindeki profesyonellere sertifika belgeleri vermektedir. AAMI , yıllar içinde 40'a yakın ülkede 9.200'den fazla uzmanı sertifikalandırmıştır .

AAMI merkez ofisi nerede?

Arlington, Virginia, Amerika Birleşik Devletleri

AMAMI nerede?

Melbourne

AAMI ile nasıl iletişim kurabilirim?

13 22 44 numaralı telefonu arayabilir, [e-posta korumalı] e-posta gönderebilir, AAMI Business Insurance, GPO Box 2470 , Adelaide SA 5001 adresinden bize yazabilir veya aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Bu formu kullanarak, AAMI Ticari Sigorta Finansal Hizmetler Kılavuzunun bu web sitesi tarafından size sunulduğunu kabul etmektesiniz.

Shannons araba sigortası kime aittir?

AAMI, AAMI, GIO, Shannons , Bingle ve Avustralya'nın en büyük sigorta şirketlerinden biri olan Just Car Insurance dahil olmak üzere 12 markaya sahip olan Suncorp'a aittir .

GIO sigortasını kim üstlenir?

Ağustos 1992'de ve Ocak 1999'da Avustralya Menkul Kıymetler Borsası'nda işlem gören sigortacı, AMP Limited tarafından satın alındı. 2001 yılında, Suncorp Grubu, AMP'nin genel sigorta çıkarlarının bir parçası olarak GIO'yu satın aldı.