Potomac'ın en zengin ev hanımı kim?

Sordu: Parmenio Boyd | Son Güncelleme: 20 Mayıs 2020
Kategori: popüler kültür ünlü hamileliği
4.9/5 (7.179 Görüntüleme. 24 Oy)
Kadronun en zengin üyesi Karen Huger. Celebrity Net Worth'a göre, büyük kadın 10 milyon dolar değerinde. Parasının çoğu, teknoloji şirketi Paradigm'in CEO'su olarak çalışan kocası Raymond ile ilgili.

Bununla ilgili olarak, Atlanta'nın en zengin ev kadını kimdir?

Kandi Burress

Aynı şekilde, Karen Huger bölüm başına ne kadar kazanıyor? Real Housewives of New York City bölümü başına yaklaşık 40.000 dolar kazanıyor ve bu da onu 2016'nın en yüksek ücretli realite televizyon yıldızlarından biri haline getirdi .

Üstelik Potomac'ın ev kadınlarının net değeri nedir?

Karen Huger net değer . TV dizisi The Real Housewives of Potomac'ın büyük kadını, sosyetik Karen Huger'ın tahmini net değeri 8 milyon sterlin.

Juan Dixon'ın değeri ne kadar?

Juan Dixon net değeri: Juan Dixon, 6 milyon dolarlık net değeri olan Amerikalı eski bir profesyonel basketbol oyuncusu.

36 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Atlanta'nın en yaşlı ev kadını kim?

" Atlanta'nın Gerçek Ev Kadınları "ndan Cynthia Bailey 52 yaşında. "Dallas'ın Gerçek Ev Kadınları "ndan LeeAnne Locken 52 yaşında.

Ev hanımları bölüm başı ne kadar kazanıyor?

New York Post'a göre, oyuncu kadrosu ilk sezon için maaş almadı, ancak gösteri büyük bir başarı elde ettikten sonra Entertainment Weekly, yıldızların ikinci sezon için bölüm başına 10.000 dolar ve 2011 yılına kadar bölüm başına en az 100.000 dolar güvence altına aldığını bildirdi.

Kandi Burruss'un değeri nedir?

Celebrity Net Worth'a göre , Burruss'un tahmini net değeri 35 milyon dolar. RHOA'nın sezonu başına yaklaşık 450 bin dolar kazanıyor. Çıkış, gelirinin çoğunluğunun Xscape grubunun eski bir üyesi olmaktan ve bir söz yazarı ve plak yapımcısı olarak geldiğini belirtiyor.

Lisa Vanderpump ne kadar zengin?

Lisa Vanderpump net değeri ve maaş: Lisa Vanderpump 75 milyon $ bir servete sahip bir İngiliz iş kadını ve gerçeklik yıldızı. Lisa Vanderpump'ın The Real Housewives'ın sezon başına maaşı 500.000 dolar.

NeNe Leakes'in değeri ne kadar?

Nene Leakes'ın maaşı
NeNe Leakes net değeri : NeNe Leakes, 14 milyon dolarlık net değeri olan bir realite televizyon kişiliği, aktris ve girişimcidir.

Atlanta'nın Gerçek Ev Kadınlarından Kim Kovulur?

Porsha Williams Neden Neredeyse 'Atlanta'nın Gerçek Ev Kadınları'ndan Kovuluyordu Porsha Williams, “ Atlanta'nın Gerçek Ev Kadınları ”nın sevilen oyuncularından biri olmasına rağmen, 38 yaşındaki oyuncu Bravo dizisinin 1. Sezonunun ardından neredeyse kovuluyordu .

Porsha Williams evli mi?

Kordell Stewart
m. 2011–2013

Porsha Williams'ın net değeri nedir?

Porsha Williams'ın net değeri, o değer aslında $ 'dan fazla 16 milyon oldu ama bu, onun Kordell Stewart, eski kocası ve eski NFL yıldızı boşandı sonra önemli ölçüde azaldı 2013 yılında 2020 tarihi itibariyle, yaklaşık 5 $ milyon dolar olduğu tahmin ediliyor.

Hangi Real Housewives franchise'ı en yüksek puana sahip?

Dallas'ın Gerçek Ev Kadınları
Dallas'tan Orange County'ye geçiş , franchise'daki herhangi iki gösterinin en yükseğidir .

Potomac'ın gerçek ev hanımlarına ne oldu?

POTOMAC , MD - " Potomac'ın Gerçek Ev Kadınları " yıldızı Monique Samuels, kostar Candiace Dillard Bassett ile fiziksel bir kavgaya girdiği iddia edildikten sonra ikinci derece saldırı ile suçlandı. İsimsiz bir kaynak, medya kuruluşuna Samuels'in 32 yaşındaki Dillard'ı saçından yakalayıp aşağı çektiğini söyledi.

Potomac'ın Gerçek Ev Kadınları nerede yaşıyor?

The Real Housewives serisinin sekizinci bölümü olarak geliştirilen, dört mevsim yayınlandı ve Potomac , Maryland'de yaşayan birkaç kadının kişisel ve profesyonel yaşamlarına odaklanıyor.

Karen Huger nerelidir?

Virginia, Amerika Birleşik Devletleri

Ray Huger kimdir?

Amerikalı bir işadamı olan Raymond Huger , 55 yaşındaki Karen Huger ile güzel bir ilişki içinde olduğu biliniyor. Paradigma Solutions International Incorporation adlı şirketin CEO'su. Amerikan vatandaşıdır ve Afro-Amerikan etnik kökeninin bir parçasıdır. Onun burcu Terazi.

Potomac'ın gerçek ev kadınları kimlerle evli?

Bu “Potomac Real Housewives” döküm üyesi Ashley Darby ve kocası, gayrimenkul geliştiricisi Michael Darby için çocuk.

Robyn ve Juan birlikte mi?

REAL Housewives Of Potomac yıldızı Robyn Dixon, eski kocası Juan ile yeniden nişanlandı . 40 yaşındaki Robyn ve 41 yaşındaki lise sevgilisi Juan , ilk olarak Ekim 2005'te nişanlandılar . Ayrılmalarından sonra bile, ayrılmaz ikili, iki oğulları uğruna birlikte yaşamaya devam etti.

Ashley'nin kocası Potomac'ın ev hanımlarına ne yaptı?

Bravo, Ashley Darby'nin kocası Michael Darby'yi kanalın " Potomac'ın Gerçek Ev Kadınları " serisinden uzaklaştırdı. Darby, 59, Eylül 1. Durup ardından amirine bildirmiştir için Darby anlatan, gösteri, Potomac, Maryland filme iken bir kameraman el yordamıyla suçlanmasının ardından haber gelir.

Giselle'in eski kocası kim?

Jamal Harrison Bryant
2002 – 2009