En hızlı elektrikli golf arabasını kim yapar?

Sordu: Nicasia Greife | Son Güncelleme: 24 Ocak 2020
Kategori: spor golfü
4.9/5 (545 Görüntüleme . 37 Oy)
En hızlı golf arabası , 31 Ekim'de Hartsville, Güney Carolina, ABD'deki Darlington Dragway'de Robby Steen (ABD) tarafından sürüldüğünde 191.12 km/sa (118.76 mph) hıza ulaşan Plum Quick Motors'un 'Bandit'idir. 2014. Bu, Plum Quick motors'tan bir arabanın ' En Hızlı ' ünvanını aldığı ikinci seferdir .

Bunun yanında en hızlı golf arabasını kim yapar?

En hızlı golf arabası 31 Ekim'de Hartsville, South Carolina, ABD Darlington Dragway de Robby Steen (ABD) tarafından tahrik 191,12 km / saat (118.76 mph) hıza elde Erik Hızlı Motors tarafından 'Haydut' olduğunu 2014. Bu, Plum Quick motors'tan bir arabanın 'En Hızlı' unvanını aldığı ikinci seferdir.

Ayrıca, bir elektrikli golf arabasının en yüksek hızı nedir? Elektrikli bir golf arabasının özelliklerini kontrol ettikten sonra, ortalama 36 voltluk bir motor, golf sahasında düz bir yüzey alanında 10 ila 12 mil hızla çalışabilir . Öte yandan, 48 voltluk motor, en yüksek hızı olarak 15 ila 25 mph'de çalışma kabiliyetine sahiptir.

İkincisi, en iyi elektrikli golf arabasını kim yapar?

İşte aralarından seçim yapabileceğiniz en iyi 5 golf arabası markası.

  • Kulüp Arabası. Klasik bir sürüş arıyorsanız, Club Car'dan başkasını aramayın.
  • EZ-Go. Güvenlik birinci önceliğinizse, EZ-Go markası sizin için mükemmeldir.
  • Yamaha. Muhtemelen Yamaha markasını çok iyi biliyorsunuzdur.
  • Polaris.
  • Garia.

Elektrikli golf arabasını daha hızlı yapabilir misin?

Basitçe söylemek gerekirse, çoğu golf arabası türü, bir dizi farklı pille çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Yeni bir pil , bir golf arabasının motor çıkışını artıracaktır. Motor çıkış artışının sonucu daha yüksek hızdır. Daha yüksek gerilim maksimum yeni piller satın alma dramatik golf sepetinizin hızını artıracaktır.

37 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Golf arabamı her zaman takılı mı bırakmalıyım?

Uzun süre (aylarca) kullanmayacak olsanız bile şarj cihazını takılı bırakabilirsiniz ve pilleriniz voltu yüksek tutmak için zaman zaman şarj olacağından ölmez.

Elektrikli bir golf arabasını hızlandırabilir misin?

Elektrik . Hızı artırmak, gazla çalışan ve elektrikle çalışan golf arabalarında farklı modifikasyonlar gerektirir. Gazla çalışan bir araba için , hız regülatörünün basit bir modifikasyonu ile küçük bir hız ayarı yapılabilir. Daha hız geliştirmesi gerekirse, daha güçlü bir motor takılabilir.

Ortalama bir golf arabası ne kadar hızlı gider?

Çoğu Golf Arabası, ortalama 14-15 MPH maksimum hız ile maksimum 19,9 MPH gidecek şekilde üretilmiştir. Diyelim ki 25 MPH'den daha az giden bir golf arabasına sahip olan ve biraz daha fazla hız görmek isteyen bir bireysiniz .

Bir golf arabası vali olmadan ne kadar hızlı gidebilir?

Valiyi ayarlamak, golf arabanızın 5–10 mil (8,0–16,1 km/sa) daha hızlı gitmesini sağlayabilir. Bunu bir EZ-GO golf arabasına yaparsanız, 15 mph (24 km/s) ile 22 mph (35 km/s) arasında gidebilirsiniz. Bunu yapmak sadece 5 dakikanızı alacaktır.

Gazlı golf arabası elektrikliden daha mı iyi?

Power- Gas golf arabaları tipik olarak elektrikli golf arabalarının beygir gücünün yaklaşık üç katına sahiptir. Böylece engebeli arazide, dik yokuşlarda ve arazi koşullarında daha iyi performans gösterirler. Çalışma süresi - Gazlı golf arabaları , elektrikli golf arabalarının tek bir şarjla çalışabileceğinden daha uzun süre tek bir benzin deposuyla çalışabilir.

48 voltluk bir golf arabası ne kadar süre çalışır?

48 voltluk bir golf arabasını şarj etmenin ne kadar sürdüğünü merak ediyor musunuz? O özellikle söylemek zor olsa da, alacağını tahmin yelpazesi piller ne kadar iri senin şarj olduğunu ve ne kadar düşük bağlı olarak, 3-7 saattir ve kaç yaşında olduklarını. Ancak, ilgili tüm faktörler hakkında da konuşalım.

Golf arabası pillerinin maliyeti nedir?

Pil değişimi için genel fikir birliği, düşük uçta 800 $ ile üst uçta 1500 $ arasında değişmektedir. 72 Volt sistemler ve kapalı pillerle uğraşmaya başladığınızda bazı paketlerin maliyeti 2000$'a kadar çıkıyor . Ancak, tipik bir kurşun asit pil takımı için, 900 ila 1500 ABD Doları normla ilgilidir.

Club Car golf arabamı nasıl hızlandırabilirim?

Club Car golf arabanızın hızını arttırmanın basit yolları vardır. Elbette, her zaman zor bir yol vardır. Örneğin, denetleyiciyi yükselterek başlayabilir, ağır hizmet tipi bir ileri geri anahtar ekleyerek, ardından mevcut motoru yükselterek, bir solenoid, pil, kablolar takarak ve - işte, fikir anlıyorsunuz.

Golf arabaları değerlerini koruyor mu?

Ürün doygunluk tekne endüstrisinde gibi kalmayıncaya kadar golf arabaları her zaman onların değerini tutacaktır. Her yerdeler, bu yüzden değerlerini koruyorlar - herkes bir tane istiyor. Yeni bir pazarınız olduğunda, satıcı pazarı olur.

Hangisi daha iyi EZ GO veya Yamaha Golf Arabası?

Yamaha ve EZ - GO'nun her ikisi de benzin veya elektrikle çalışan golf arabalarına sahiptir; ancak Yamaha arabaları daha az enerji kullanır. Gazla çalışan golf arabaları söz konusu olduğunda, Yamaha arabası , EZ - GO arabasına göre galon başına ortalama yüzde 38 daha fazla kilometre yapar. Yamaha'nın "The Drive"ı galon başına ortalama 28 milden fazladır.

EZ GO golf arabaları iyi mi?

EZ - GO — Güvenilir ve Uygun Fiyatlı
Bugün piyasadaki en güvenilir golf arabalarından biri ve lisanslı EZ - Go bayileri olmayı seçmemizin bir nedeni var! Engebeli arazi ortamları ve elemanların taşınması için daha iyi hale getirmek için diğer yüksek kaliteli malzemelerle birlikte çelik bir çerçeve kullanılarak inşa edilmiştir.

En iyi puan alan golf arabası nedir?

2020'de Piyasadaki En İyi 10 Golf Arabası
Rütbe Ürün Derecelendirmemiz
#1 Garia Monako 4.9 /5
#2 Kulüp Araba Emsal I3 4.7 /5
#3 Club Car İleri 2 Yolcu 4.6 /5
#4 Kulüp Arabası Köylü 2 4.5 /5

Kullanılmış bir golf arabası için iyi bir fiyat nedir?

Kullanılmış Golf Arabası Ortalama Maliyetleri. Kullanılmış golf arabalarının büyük çoğunluğu 2.000 ila 5.000 ABD Doları arasında satılmaktadır. Çoğu yeni model için 4.000 ila 10.000 ABD Doları arasındaki fiyat etiketi göz önüne alındığında, bu önemli bir indirim. Üç ila beş yıllık standart bir golf arabası genellikle 3.000 ila 5.000 ABD Doları arasında satılır .

Hangi golf arabası daha iyi kulüp arabası veya Yamaha?

Yamaha çelik bir çerçeveye sahiptir ve Club Car alüminyuma sahiptir. Böylece Club Car , özellikle sahilde çok daha uzun süre dayanacak. Ayrıca alüminyum çerçeve engebeli yolları çok daha iyi emer. Şahsen Club Car'ı öneririm.

Elektrikli golf arabası alırken nelere dikkat etmeliyim?

Kullanılmış bir elektrikli golf arabası satın alırken , pillerin / pil takımının iyi durumda olduğundan emin olmak istersiniz. Ne aramanız gerektiğine dair birkaç ipucu:
  • Pillerin durumunu kontrol edin.
  • Pillerle birlikte verilen bir üretici garantisi olup olmadığını sorun.
  • Pillerin markasını kontrol edin.

Kulüp arabası EZ GO'dan daha mı iyi?

Sahilde veya çok nemli bir iklimde yaşıyorsanız, Club Car size bir avantaj sağlayacaktır. Çerçeveleri, paslanmayacak veya aşınmayacak uçak kalitesinde alüminyumdan yapılmıştır. EZ - GO , alüminyumdan muhtemelen daha dayanıklı olan ancak paslanmaya yenik düşecek çok sağlam bir çelik çerçeve sunar.

Golf arabaları dik yokuşlara çıkabilir mi?

Evet , tepelere golf arabasıyla çıkabilirsiniz . Yeni arabalar söz konusu olduğunda, hem elektrikli hem de gazlı modeller yokuşları eşit derecede iyi gider . Ancak, daha eski arabalar için bunun yerine bir gaz modeli seçmek isteyeceksiniz.