Eski aletleri kim seçer?

Sordu: Malak Pfutzner | Son Güncelleme: 28 Ocak 2020
Kategori: ev ve bahçe ev aletleri
4.6/5 (388 Görüntüleme . 26 Oy)
Bunun yerine kendi Cihazı bağış istiyorsanız, Kurtuluş Ordusu sıklıkla aletleri çalışma kabul eder ve hatta pick up hizmeti sunabilir. Habitat for Humanity, cihazları da kabul edecek "ReStore'lara" sahiptir. Ayrıca, ev aletlerini kabul edip etmediklerini görmek için yerel yardım kuruluşlarına danışabilirsiniz.

Benzer şekilde, eski aletleri kim bedavaya alır diye sorulabilir.

Goodwill gibi bazı hayır kurumları aletleri kabul edemez. Ancak diğerleri yapabilir. Aktif olarak eski cihazları isteyen iki belirgin örnek, The Salvation Army ve Habitat for Humanity ReStores.

Eski kurutma makinemi kim alacak diye de sorulabilir. Cihaz Perakendeciler için - Yeni bir çamaşır makinesi veya kurutma makinesi satın birçok cihaz perakendeciler de eski makineleri almak olacaktır. Sears gibi şirketler çekmek-away edecek 10 $ için değiştiriyorsanız cihazı. Kurtuluş Ordusu'na - Eskisi aletleri düşüyorlar ya da onları Kurtuluş Ordusu aracılığıyla kaldırdı olabilir.

Benzer şekilde, yakınımdaki kullanılmış aletleri kim alıyor?

Kuzey Amerika'da bulunan ikinci el mağazaları ile The Salvation Army, size en yakın ikinci el mağazasından bir teslim alma planlayabilir. Bölgenizdeki cihaz bağışlarını kabul edip etmediklerini öğrenmek için yerel Kurtuluş Ordusu ofisinize danışın.

Eski dondurucuları kim seçer?

Yukarı ve aletleri için geri dönüşüm programları - Yerel atık yönetimi bölümü ya da kamu işlerinin bölümü ağır çöp seçim sunabilir. Bilgi için doğrudan onlarla iletişime geçin. Yerel hurda metal geri dönüştürücünüzle konuşun. Binlerce yerel hurda metal geri dönüştürücüsü eski buzdolaplarını ve dondurucuları geri dönüştürebilir.

36 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Eski cihazlardan nasıl kurtulurum?

Eski Mutfak Aletlerinizden Kurtulmanın 5 Yolu
 1. Onları alması için mağazaya ödeme yapın. Yeni bir cihaz satın aldığınızda, eskisini sizin için ellerinden almak için genellikle teslimat görevlilerine - 15 ila 25 dolar arasında herhangi bir yerde - nominal bir ücret ödeyebilirsiniz.
 2. Kasabanızdan onları almasını isteyin.
 3. Onları nakit olarak sat.
 4. Ver onları.
 5. Ticari bir önemsiz nakliyeciye ödeme yapın.

Eski bir çamaşır makinesiyle neler yapabilirsiniz?

Bir Giysi Yıkayıcı Geri Dönüşüm Programı Bulun
 1. Yeni Bir Çamaşır Makinesi Aldığınızda Eski Çamaşır Makinenizi Geri Dönüştürün.
 2. Devlet Enerji Dairesi, Yerel Elektrik ve Su Tesisleri veya Koruma Programları ile görüşün.
 3. Ev Aletleri Alımını Sorun.
 4. Yerel Hurda Metal Geri Dönüştürücünüzle Konuşun.

Eski bir soba ile ne yapabilirim?

Eski gazlı veya elektrikli sobanızı atmak için yerel çöp toplama biriminize başvurduğunuzdan emin olun. Size yakın bir geri dönüşüm merkezi bulmak için Earth911 gibi bir web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Yeni bir soba alıyorsanız Best Buy, Home Depot veya Sears gibi bazı mağazalar eski sobanızı teslimat sırasında teslim alacaktır.

Eski buzdolabımdan ücretsiz olarak nasıl kurtulabilirim?

Aslında, buzdolaplarını ve dondurucuları geri dönüştürmeyi amaçlayan bir program var ve tüm ağır işleri onlar yapacak. Buna I&M'in Cihaz Geri Dönüşüm Programı denir. Yapmanız gereken tek şey ücretsiz bir teslim alma planlamak ve postayla 40$'lık çekinizi almayı beklemek.

Kullanılmış ev aletlerini nerede satabilirim?

Kullanılmış cihazları nakit olarak satmak için en iyi siteler ve uygulamalar (yakınınızdaki kişilere!)
 1. 5 mil. Bu uygulama, yerel olarak bir şeyler satın almanıza ve satmanıza olanak tanır.
 2. Bırak. İstenmeyen cihazlarınızı LetGo'da satın.
 3. Teklif Yukarı. OfferUp (inceleme) ile kullanılmış cihazlarınızı satabilirsiniz.
 4. Dükkan.
 5. VarageSatış.
 6. Mercari.
 7. Wallapop.
 8. Depop.

Eski bir dondurucu ile ne yapabilirsiniz?

Geri dönüşümün dört yolu
 1. Yeni Bir ENERGY STAR Modeli Aldığınızda Eski Buzdolabınızı veya Dondurucunuzu Geri Dönüştürün.
 2. Eyalet Enerji Ofisiniz veya Yerel Elektrik Kurumu ile görüşün.
 3. Belediye Aletleri Alımı hakkında bilgi alın.
 4. Yerel Hurda Metal Geri Dönüştürücünüzle Konuşun.

Eski çamaşır ve kurutma makinemi nerede satabilirim?

Muhtemelen kullanılmış çamaşır ve kurutma makinemi, çok ağır ve hantal olduğu için onları taşımak bir yana nasıl satabilirim diye düşünüyorsunuz. İkinci El Aletleri Nakit Karşılığında Satmak İçin En İyi Siteler, Uygulamalar ve Yerler (Yakınınızdaki Kişilere)
 • 1. Facebook Pazar Yeri.
 • eBay.
 • Craigslist.
 • Bırak.
 • Teklif Yukarı.
 • 5 mil.
 • Tradyo.
 • Dükkan.

Buzdolabını çıkarmanın maliyeti nedir?

Buzdolabının sökülmesi birim başına 50 ila 150 dolar arasındadır. Derin dondurucular ve buzdolapları gibi büyük cihazlar freon gazı içerdiğinden ozon tabakasına tehdit oluşturmadan atılamazlar. Bir atık kaldırma servisi kiralamanız gerekecek.

Kurtuluş Ordusu kırık aletleri alıyor mu?

Beyaz Eşya ve Mobilya
Çamaşır makineleri, buzdolapları, sobalar ve klimalar da dahil olmak üzere büyük cihazlar kabul edilir, ancak bunların paslanmaması ve elektrik kablosu da dahil olmak üzere iyi çalışır durumda olmaları gerekir. Kurtuluş Ordusu hiçbir gaz cihazını kabul etmez.

Kırık bir bulaşık makinesinden nasıl kurtulurum?

Eski bir bulaşık makinesinden nasıl kurtulurum
 1. Onu sat. Mümkünse, bulaşık makinenizi yeniden satmak en akıllıca yoldur.
 2. Geri dönüştür. Yapılacak en Dünya dostu şey, eski bulaşık makinenizi geri dönüştürmektir.
 3. Bağış yap. Her şey başarısız olursa, bulaşık makinenizi başkasına verebilirsiniz.
 4. Çöpe At. REKLAMCILIK.
 5. RAD'a katılın. REKLAMCILIK.

GOT JUNK'ın maliyeti nedir?

Maliyetler ayrıca bulunduğunuz yere ve çöplerin merdivenlerden yukarı veya aşağı taşınması gerekip gerekmediğine bağlı olarak değişebilir. Harcamayı beklemeniz gereken minimum maliyet 139$, maksimum fiyat ise bir kamyonun tüm hurda değeri için 700$ civarındadır.

Home Depot eski cihazları kaldıracak mı?

396 doların altındaki tüm büyük cihaz alımları için 59 dolarlık bir teslimat ücreti uygulanır. Eski cihazları ek ücret karşılığında uzaklaştırın . Teslimat bir müşteri tarafından kabul edildikten sonra, kusurlar ve/veya hasarlar tespit edilirse ve teslimattan sonraki 48 saat içinde (800) 455-3869 numaralı telefondan The Home Depot'a bildirilirse ürün iade edilebilir.

Bozuk bir kurutucuyu nasıl düzeltirsiniz?

Her şey başarısız olursa yerel belediye geri dönüşüm ofisinizi arayın. Çamaşır ve kurutma makinesini kaldırımınızdan alıp alamayacaklarını sorun. Değilse, bölgenizdeki sertifikalı geri dönüşüm tesisinin nerede olduğunu öğrenin ve cihazları uygun yere bırakın.

Salvation Army'e nasıl bir şey bırakabilirim?

Bunun yerine, Kurtuluş Ordusu'nun web sitesini ziyaret edin. Topluluğunuzdaki, damla kutuları içeren, yerleri kapalı - Sen teklifler düşürmelerini bir alan görürsünüz. Posta kodunuzu, şehrinizi veya eyaletinizi girin, "Git"e tıklayın ve varsa size en yakın açılan kutuların listesi açılır .

Hurda metali kim toplayacak?

Yakınımdaki En İyi Ücretsiz Hurda Metal Alımı
 • Melekler Hurda Metal. 7 inceleme.
 • Cesar'ın Metal ve Çöp Kaldırma. 65 yorum.
 • Batı LA Nakliye ve Çöp Kaldırma. 218 inceleme.
 • Nakliye LA - Önemsiz Kaldırma Hizmeti. 427 yorum.
 • Günlük Taşıma. 7 inceleme.
 • Önemsiz Kral Los Angeles. 170 inceleme.
 • Keşiş Kaldırma. 124 yorum.
 • Prestij Önemsiz Kaldırma. 268 yorum.

Bir kurutucuyu hurdaya çıkarabilir misin?

Bir Kurutucu Nasıl Hurdaya Çıkarılır . Hurda iScrap App ile yapmak kolaydır için bütün kurutma alacak bir hurda bahçesinde bulma. Kurutucuların içinde yalıtımlı bakır teller, elektrik motorları ve çelik gibi birçok farklı metal bulunur. Hurda kurutucular , içlerinde doğru türde metal varsa, çok paraya mal olabilir.

Hurdalar çamaşır makinesi alıyor mu?

Hayır, Hurdaya Çıkarın! Bazı hurda kilometre bütün birimler olarak çamaşır makineleri kabul edebilir, ancak bunların daha büyük bir sayı ile yukarıda belirtilen parçaların bazıları için birbirinden alarak daha fazla para kazanabilirsiniz.