Gumball Watterson 2018'i kim oynuyor?

Sordu: Anke Schniedertons | Son Güncelleme: 3 Mayıs 2020
Kategori: kitaplar ve edebiyat çocuk edebiyatı
3.9/5 (385 Görüntüleme. 23 Oy)
Dizi Oyuncuları
Dan Russell Richard Watterson / 124 bölüm, 2011-2019
Logan Korusu Gumball Watterson 61 bölüm, 2011-2014
Kwesi Boakye Darwin Watterson 61 bölüm, 2011-2014
Hugo Harold Harrison Tobias Wilson / 61 bölüm, 2012- 2018
Tony Hull Anton 58 bölüm, 2011-2016

Benzer şekilde, Gumball Watterson 2019'u kim oynuyor?

Jacob Hopkins

Ayrıca, sakızın sesi esrarkeş Janker mi? Junky Janker, Noob Pooper veya Nicolas Cantu, SMPLive Minecraft Sunucusunun bir üyesidir. En çok Cartoon Network Show'da 'The Amazing World of Gumball'da Gumball başlık karakterini seslendirmesiyle tanınır.

Ayrıca, neden gumballs sesini değiştirdiler?

Neden mi Gumball en Gumball ve Darwin ses aktörleri değişim Amazing World? Ne yazık ki, bu yaş ses aktörler yaşlanıyor başladığınızda bu yüzden onlar bir 12 yaşındaki bir çocuğu dile getiren 18 yaşındaki adamı olamaz çok iyi (değiştirilecek sana sahip, çok yakın ergenlik çağına olduğunu ).

Gumball'ların gerçek adı nedir?

Tristopher Watterson

31 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Darwin kız mı erkek mi?

Darwin : Bu bir çocuk !
1880'den beri toplam 22.478 erkeğe Darwin adı verilirken, hiçbir kızın Darwin olduğuna dair elimizde hiçbir kayıt yok.

The Amazing World of Gumball'dan penny kaç yaşında?

Penny Fitzgerald, The Amazing World of Gumball'da destekleyici bir karakterdir. Elmore Ortaokulunda Bayan Simian'ın sınıfında olan , şekil değiştiren bir peri, eskiden bir fıstık. Karakter Bilgileri.
Cinsiyet: kadın ♀
Türler: Şekil değiştiren peri Boynuzlu fıstık (eskiden)
Yaş: 12

Neden Gumball ve Darwin'in yerini aldılar?

NOT: Bu bölümde başlayarak, Nicolas Cantu ve Donielle Hansley, Jr. ergenlik değişen nedeniyle muhaliflerine seslerine Jacob Hopkins ve Terrell Ransom, Jr. yerine Gumball ve Darwin'in şimdi sesler vardır. Ayrıca, Doppelgänger aile Miracle Star, Gumball gerçek bir Çinli ripoff dayanmaktadır.

Gumball'un puanı nedir?

Amerika'da TV'de ve filmlerde PG reytingi gibi) ve Amerika'da bir TV-Y7 reytingi (Sürekli Dizi ve Macera Zamanı Gumball'un paçayı sıyırdığı aynı saçmalık için PG reytinglerine sahip olduğu için bu bana yalan gibi geliyor.

Gumball ne zaman doğdu?

1998. Temmuz/Ağustos: Gumball Watterson doğdu .

Richard Watterson'ın boyu kaçtır?

Bu web sitesine göre, Richard'ın boyu 6"4 ( 195 cm )'dir. Özellikle banyo yaparken, küçük işleri yaparken söylediği veya mırıldandığı özel bir şarkısı vardır. "The Treasure"da, bunun nedeninin ortaya çıktığı ortaya çıkıyor. Watterson ailesinin mali sıkıntısı, Richard'ın ailenin tüm birikimini bir yıldız için harcamasıdır.

Gumball'da Penny'ye ne oldu?

Orada o kuruş kabuk dışarı Gumball bulgular aslında kuruş gerçek biçimini içeren bir bölüm oldu, ama babası o biçiminin kararsız olmasından ötürü sadece kabuğunda onu terk uyarır. Kabuğu zarar görür, ruh haline göre şekil değiştiren bu yeni forma salınır.

Gumball ve Penny ne zaman çıkmaya başladı?

Sezon 3'te Gumball ve Penny'nin ilişkisi hızla Penny Gumball hakkında endişe gösterilir bölüm "Çocuklar" ile kapalı başlayan ve onu aramadım ona neden soran tırmandı. Ardından "The Shell" bölümü bu gizli aşkı başka bir boyuta taşıdı.

Darwin'in sesine ne oldu?

Kwesi Abi Lante Boakye (doğum 6 Nisan inci, 1999) eskiden Gumball Darwin Watterson dile bir aktör. Rolü, sesi Darwin için çok derin olduğu için Sezon 3'te Terrell Ransom, Jr. tarafından alındı.

Darwin'in sesi kimdir?

Kwesi Boakye
Sakızın Muhteşem Dünyası
Terrell Ransom Jr.
Sakızın Muhteşem Dünyası

İlk Gumball seslendirme sanatçısı kimdi?

Nicolas Cantu, The Amazing World of Gumball için seslendirme sanatçısıdır. Hopkins'in ergenliğe girmesi nedeniyle "The Copycats" ile başlayan Sezon 5'te Jacob Hopkins'i Gumball'ın sesi olarak değiştirdi.

Orta sınıfı nasıl ortadan kaldırırım?

Orta Sınıfı Ortadan Kaldırmanın Bir Düzine Yolu
  1. Sendikaları bastırın.
  2. Halka açık şirketler tarafından ödenen temettüleri önemli ölçüde azaltın.
  3. Tahvil, mevduat ve CD'lerdeki faiz oranlarını gülünç seviyelere indirin.
  4. Orta kademe yöneticileri kovun ve aynı zamanda üst düzey yöneticiler için tazminat yükseltin.
  5. Sağlık bakım maliyetlerinin yükünü işletmelerden çalışanlara kaydırın.

sarhoş kaç yaşında

Nicolas Cantu (8 Eylül 2003 (2003-09-08) [16 yaşında]), internette daha çok Junky Janker olarak bilinir, daha önce Cartoon Network dizisi The Amazing World'de Gumball'ın sesi olarak bilinen bir Amerikan oyun ve vlog YouTuber'ıdır. Gumball'dan.

Nicolas Cantu ne zaman gumball'ı seslendirdi?

Sakızın Muhteşem Dünyası
sesleri Logan Grove (2011–14) Kwesi Boakye (2011–14) Jacob Hopkins (2014–17) Terrell Ransom Jr. (2014–17) Nicolas Cantu (2017–günümüz) Donielle T. Hansley Jr. (2017–18) Christian J Simon (2018–günümüz) Kyla Rae Kowalewski Teresa Gallagher Kerry Shale Dan Russell

Jacob Hopkins Minecraft oynuyor mu?

Gumball Watterson'ın sesi olan genç arkadaşımız Jacob Hopkins , minecraft açlık oyunlarında James Charles'ı öldürdü. Biz yaptık çocuklar. Ondan sonra bir çete kuracak ve turşu sakızına dönüşecek. Herkese selam kral Technoblade, Pazartesi Minecraft Kazananı.