The Vampire Diaries'de Lily Salvatore'u kim oynuyor?

Sorulan: Wiam Klement | Son Güncelleme: 27 Mart 2020
Kategori: filmler korku filmleri
4.7/5 (235 Görüntüleme . 10 Oy)
Annie Wersching

Benzer şekilde, Stefan ve Damon'ın annesi hayatta mı?

Bu, Damon ve Stefan'ın annesi Lily Salvatore'un hala hayatta ve alternatif bir 1903 hapishane dünyasında kapana kısılmış olduğunun farkına varan bir milyon Vampire Diaries hayranının sesi. Çünkü bu doğru, millet — görünüşe göre dışarıda birden fazla hapishane dünyası var.

Ayrıca, Stefan ve Damon'ın annesini kim oynuyor? Annie Wersching

Ayrıca Lily Salvatore'u kimin vampire dönüştürdüğü de sorulabilir.

Aslında basit O Katherine Pierce düşer Mystic gelmeden önce bu 6 yıl oldu 1858 yılında döndü vardır. O bir vampir olması oldu bir Hemşiresi tarafından çevrildi.

Damon'ın annesi geri gelecek mi?

The Vampire Diaries'in bu sezonuna kadar hepimiz Lily Salvatore'un 1800'lerde öldüğünü düşünüyorduk. Ve bir şekilde, yaptı . Ama Damon'ın -ve bizim- son zamanlarda öğrendiğimiz şey, Lily'nin sadece hayata geri dönmek için öldüğü... bir vampir olarak. Wersching'e göre hayranlar, Lily ve Damon için sevgi dolu bir anne- oğul buluşması beklememeli.

34 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Heretikler nasıl ölür?

Bonnie, Heretic Malcolm'u buldu ve dikkatini dağıttı, bir acı verme büyüsü yaptı, onun büyüsünü sifonlamasına izin verdi, bu da Damon'a Malcolm'un kalbini sökme fırsatı vererek onu ilk ölen Heretik yaptı .

Damon insana dönüşüyor mu?

Julie Plec, "Bence tutunduğu tek umut, ikisinin Tribeca'da kumtaşı gibi yaşaması, çocuk yetiştirmesi ve tüm bunlar söylenip yapıldığında, insan olarak birlikte bir hayat sürmeleri fikridir." dedi. Stefan Damon vampirizmle çare, bir insana onu dönüm ve Bonnie unbreaks verdikten sonra

Damon, Stefan'dan ne kadar büyük?

Damon Salvatore abisi olduğundan, 18 Haziran, 1839 tarihinde doğmuş olmanın; Stefan Salvatore 1 Kasım 1846'da doğarken aralarında 7 yaş fark var.

Lily ölür mü?

Yani Lily gerçekten öldü. Ne yazık ki, Mary Louise onların bağlantısını çoktan kaldırmıştı, bu yüzden temelde Lily'nin ölümü bir hiç için sona erdi. Bu onun aşk Damon yaptı ve çocukları için her şeyi feda edeceğini olsa da, ispat etmedi.

Caroline Forbes kiminle evlenir?

Cidden çok mutlu olurdu. Ancak herhangi bir TVD hayranının bildiği gibi, Caroline evli olduğu Stefan Salvatore ile mutlu sonunu buldu. Stefan , Klaus gibi, kardeşi Damon'ı ve Mystic Falls'taki herkesi kurtarmak için kendini feda etmek için yürek burkan bir seçim yaptı.

Beau neden sessiz?

Beau , Yedinci Sezonun mitolojisine derinden bağlıdır. Konuşamıyor çünkü ses telleri kesiliyor ama İngilizce anlıyor.

Alaric, Jo'yu hayata döndürüyor mu?

Jo sadece The Vampire Diaries'den tanıdık bir karakter değil, Josie ve Lizzie'nin biyolojik annesi, Alaric Saltzman'la düğün gününde ikiz kardeşi tarafından öldürüldüğünde hamile. Ölen biyolojik annen hayata döndüğünde bu, üzerinde oynanacak bir şey değil. Çok gözyaşı olacak.

Julian hangi bölümde ölüyor?

Vaat Edilmiş Topraklar (The Vampire Diaries)
"Vaat edilmiş topraklar"
Vampir Günlükleri bölümü
Bölüm numarası 5. Sezon 21. Bölüm
Yöneten Michael Allowitz
Tarafından yazılmıştır Rebecca Sonnenshine

Elena'nın çocuğu var mı?

Damon ve Elena'nın bir kızı var. Bu güzel bir haber çünkü Damon ve Elena'yı son gördüğümüzde mutluydular ve en iyi hayatlarını yaşıyorlardı. Ama Damon Elena ile çocuk sahibi isteğini var demektir. Gösteri , Damon ve Elena'nın birden fazla çocuğu olduğunu bile doğruladı!

Katherine'i kim vampir yaptı?

Katerina Petrova, 15. yüzyılın sonlarında Bulgaristan'da oldukça varlıklı bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi . Katerina'nın 1490'da bir kızı oldu, ancak ikisi doğumda ayrıldı. Katerina Rose-Marie kan döndü 1492 yılında bir vampiri oldu. Erken dönem.
Son görülen Mezuniyet
tarafından canlandırılan Nina Dobrev
Aile Petrova Ailesi

Rayna neden Stefan'ın peşinde?

12. bölümde resmen tanıtılacak olan vampir avcısı Rayna (Leslie-Anne Huff), Phoenix Taş Kılıcı tarafından bıçaklandığı için Stefan'ın peşindedir. "Fakat vücudunda X izi olan herkes -öngörülerde görebileceğiniz gibi Stefan'a açılıyor - ve belli ki onu avlıyor.

Rayna, Elena'nın görsel ikizi mi olmalı?

Tamam, hayır, Rayna'nın Katherine gibi başka bir Elena ikizi olduğu konusunda endişelenmenize gerek yok (çünkü kabul edin, ikiz hikayesi çok fazla oynanmıştı). Rayna tamamen farklı bir kötü adam - tehlikeli bir vampir avcısı!

Stefan'ın oğlu var mı?

Stefan'ın rüyasında, görünüşte insan olan Jacob adında on bir yaşında bir çocuktu. Valerie, Julian'ın fetüsü düşürmesine neden olduğunu açıkladıktan sonra Stefan çocuğu hayal etti. Çocuk Salvatore ailesinin bir üyesi olurdu.

Kai neden Jo'yu öldürüyor?

Kai , 7 kardeşinden 4'ünü öldürdü , ikizleri öldürmeye çalıştı, ancak Jo onları koruduğu için başarısız oldu. O adamın İkizler Coven lideri olma ritüeli tamamlamak için ile birleşmesine biri olacağını, çünkü hemen Jo öldürmeyi reddettim.

Vampire Diaries'deki kafirler kimlerdir?

Bunun yerine, The Vampire Diaries , Salvatore ana babası Lily (Annie Wersching) tarafından yönetilen bir vampir- cadı melezleri ailesi olan Heretics'i tanıttı. Grup, sabırlı Beau (Jaiden Kaine), kurnaz Valerie (Elizabeth Blackmore), manipülatif Mary Louise (Teressa Liane) ve küstah Nora'yı (Scarlett Byrne) içerir.