Biberiye ve kekikte Biberiye'yi kim oynar?

Sordu: Celiano Zokou | Son Güncelleme: 14 Ocak 2020
Kategori: televizyon tatil tv
4.2/5 (143 Görüntüleme. 34 Oy)
Dizi Oyuncuları
saadet kendal Rosemary Boxer 22 bölüm, 2003-2006
Pam Ferris Laura Kekik 22 bölüm, 2003-2006
Ryan Philpott Matta Kekik 5 bölüm, 2003-2006
Papatya Dunlop Helena Kekik 2 bölüm, 2004-2006
Michael Cochrane Franklin Danvers 1 bölüm, 2003

Biberiye ve kekiği neden iptal ettiler?

Biz değersiz olduğunu hacmi artık yeter biliyorum." ITV Pam Ferris ve Felicity Kendal oynadığı Biberiye Ve Kekik göstermek, üç seriden sonra sarstım olmuştur. Patron Simon Shapps kaygısız dedektif gösterisi a kapsamında gitmek zorunda olduğunu söyledi ITV'yi canlandırmak için kullanın.

Benzer şekilde Rosemary & Thyme nerede çekiliyor? Pulham, Doğu Sussex, Sheffield Park'ta düşüyor. See in "The Language of Flowers" Bu Pin'i ve daha fazlasını Film location Detective tarafından oluşturulan Rosemary & Thyme on location panosunda bulabilirsiniz.

Aynı şekilde biberiye ve kekikteki aktörler kim diye soruyorlar.

Felicity Kendal Pam Ferris

Racquet Espanol nerede çekildi?

Kategori: İspanya biberiye & kekik Film yerleri. Rosemary & Thyme bölümleri "Agua Cadaver" (2006) ve " Racquet Espanol " (2007) için film yerleri. Mijas'taki Lew Hoad Tennis and Paddle Club için henüz ücretsiz medya yok.

15 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Biberiye ve kekik Netflix'te mi?

Netflix ABD: Biberiye ve Kekik , akış için Netflix'te mevcuttur.

Biberiye ve Kekik bir kitaba mı dayanıyor?

Biberiye ve Kekik Gizemi. Brian Eastman'ın Biberiye ve Kekik Gizemi kitap serisi, Ölüm Ağacı, Kuş Söylmez ​​( Biberiye ve Kekik ) ve Suyun Hafızası kitaplarını içerir. Rosemary & Thyme Mystery serisi kitap listesinin tamamını sırasıyla, kutu setleri veya omnibus sürümleri ve tamamlayıcı başlıklara bakın.

Biberiye ve Kekik ne zaman yapıldı?

31 Ağustos 2003

Amazon Prime'da biberiye ve kekik var mı?

Bu samimi İngiliz gizem serisinde Laura Thyme (Pam Ferris) ve Rosemary Boxer (Felicity Kendal) bahçecilik tutkusunu ve dedektiflik yeteneğini paylaşıyor. şu anda bu başlığın satın alınmasına izin verme. Sipariş vererek veya görüntüleyerek Koşullarımızı kabul etmiş olursunuz. Amazon .com Services LLC tarafından satılır.

Biberiye ve kekik kaç mevsim vardı?

Biberiye & Kekik
Orijinal dil(ler) İngilizce
Seri sayısı 3
Bölüm sayısı 22
Üretme

Biberiye ve kekik hangi kanalda?

ITV
UTV
STV

Biberiye ve kekik kaç bölüm var?

22

Pam Ferris'in içinde ne var?

Pamela Ann " Pam " Ferris (11 Mayıs 1948 doğumlu) Almanya doğumlu Galli bir aktris. En çok televizyonda The Darling Buds of May'de Ma Larkin, Rosemary & Thyme'de Laura Thyme ve Matilda filminde Miss Trunchbull rolüyle tanınmaktadır.

Sessizlik Kupası nerede çekildi?

Chenies Manor, Chenies, Bucks, Birleşik Krallık – Rosemary & Thyme, The Cup of Silence (2005) - Waymarking.com'da Film Mekanları. Kısa Açıklama: Chenies Manor, bu bölümde otel ve restoranın yeridir.