McMenamins'i kim başlattı?

Sordu: Mariel Atoche | Son Güncelleme: 14 Şubat 2020
Kategori: Ev ve bahçe peyzaj
4.9/5 (93 Görüntüleme . 20 Oy)
Mike ve Brian McMenamin

Sonuç olarak, McMenamins ne zaman kuruldu?

1983

Ayrıca, McMenamins İrlandalı mı? McMenamin . McMenamin İrlandalı bir soyadıdır. Eski Galce'de daha kısaydı, Meanma, cesur veya yüksek ruhlu anlamına gelen bir kelime. Co.'da ortaya çıktı.

Benzer şekilde, McMenamins'in değeri ne kadar diye sorabilirsiniz.

31 yıl önce meyhane işine girdiklerinden beri McMenamin'lerin MO'su böyle. Şimdi Oregon ve Washington'da birkaç otel, tiyatro ve restoran da dahil olmak üzere 50 lokasyonları var. Üst üste 20 yıl kar elde ettiler ve geçen yıl 72 milyon dolarlık satış üzerinden 1.2 milyon dolarlık vergi öncesi netlik elde ettiler.

Kaç tane McMenamin var?

55 McMenamin lokasyonu

19 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Hangi McMenamin en eskisidir?

McMenamins , kuzeydoğu Portland, Oregon'da büyüyen Mike ve Brian McMenamin kardeşler tarafından kuruldu. McMenamins'in başlangıcını 1974'te Produce Row Café'nin açılışına kadar takip ediyorlar. 1985'te McMenamins , Oregon'un ilk brewpub'ını Hillsdale'in Güneybatı Portland semtinde açtı.

En iyi McMenamins oteli hangisidir?

  • McMenamins Beyaz Kartal Salon ve Otel.
  • McMenamins Edgefield.
  • McMenamins Koç Başkanı.
  • McMenamins Misyon Tiyatrosu.
  • McMenamins Kristal Balo Salonu.
  • McMenamins Arpa Değirmeni Pub.
  • McMenamins Bağdat Tiyatrosu ve Pub. 3702 SE Hawthorne Bulvarı, Portland, VEYA 97214.
  • McMenamins Hillsdale Bira Fabrikası ve Halk Evi. 1505 SW Sunset Blvd, Portland, VEYA 97239.

Edgefield eskiden nasıldı?

1947 yılında kurumun adı Multnomah County Home and Farm olarak değiştirilmiştir. 1950'lerin sonlarında, çiftçilik operasyonu sona erdi ve adı Edgefield Malikanesi olarak değiştirildi.

McMenamins pasaportu nedir?

Kendi McMenamins Pasaportunuzu tüm konumlardan pullarla doldurmak için görevinizi başlatın ve bir Kozmik Gezici olun! Yol boyunca ücretsiz tostlar, hamburgerler, mezeler ve güzelliklerden özel Passport bira bardağı, T-shirt, yetiştirici ve diğer ürünlere kadar çeşitli ödüller alacaksınız.

McMenamins Edgefield'de köpeklere izin var mı?

McMenamins Edgefield , evcil hayvan başına gecelik 15 USD ek ücret karşılığında her boyutta evcil hayvanı kabul eder. Aynı gün gelenler için, evcil hayvan dostu oda müsaitliğini teyit etmek için lütfen 877-411-3436'yı arayın.

McMenamins pasaportları ne kadar?

5 Kasım 2013'ten itibaren her McMenamin'de 20 $ karşılığında mevcut olan Pasaport , sık ziyaretçileri (kendini “kozmik gezginciler” olarak ilan etti) ödüllendiriyor ve insanları normal yerlerinin ötesini keşfetmeye teşvik ediyor.

McMenamins Edgefield nedir?

1911'de ilçe fakir çiftliği olarak inşa edilen tarihi Edgefield , Kuzeybatı Pasifik'te Oregon'un doğal güzelliğini McMenamins'in imzası olan tuhaflıklarla harmanlayan bir destinasyon beldesidir: rahat iç mekanlarla özenle restore edilmiş orijinal binalar, organik yöntemlerle yetiştirilen bahçeler, harika yiyecek ve içecekler, canlı eğlence ve

McMenamins viski nereden alabilirim?

Şişeler, aşağıdaki konumlardan satın alınabilir:
23rd Avenue Şişe Dükkanı · Portland, Ore. Anderson Okulu · Bothell, Wash. Cedar Hills · Beaverton, Ore. CPR Distillery / Imbrie Hall · Hillsboro, Ore.

McMenamins saat kaçta kapanıyor?

Saatler : Pazar - Çarşamba, 7'den 23'e kadar Cuma ve Cumartesi, 7'den 1'e kadar

Brothers Oregon adını nasıl aldı?

Bir kaynak adı, Stenkamp Brothers dahil bölgede yerleşti kardeşlerin birkaç ailelerden geldiğini söylüyor ederken Three Sisters dağlar arkalarında başgösteren vardı tepeler yakındaki üç adında bir yerel Three Brothers Koyun Camp vardı başka notlar olduğunu .

McMenamins'de WIFI var mı?

McMenamins, barlarımızda ve otellerimizde ücretsiz kablosuz İnternet erişimi sunmaktan mutluluk duyar! Bir burger, bira ve daha fazlasının tadını çıkarırken e-postanızı kontrol etmek veya internette gezinmek için dizüstü bilgisayarınızı açın.

McMenamins dışarı çıkar mı?

McMenamins Restoranları, Pubları ve Barları. Mahallenizdeki barda bir bardak Hammerhead yudumlarken, şehir dışından gelen ziyaretçileri yemek için getiriyor ya da arkadaşlarınız ve ailenizle bir olayı kutluyorsanız, gidilecek yer McMenamins'dir .

McMenamins Kennedy Okulu köpek dostu mu?

McMenamins Kennedy Okulu , evcil hayvan başına gecelik 15 USD ücret karşılığında her boyutta evcil hayvana izin verir. Köpekler , kediler ve egzotik evcil hayvanlar kabul edilir ve odada başıboş bırakılabilir.

McMenamins'in vegan seçenekleri var mı?

McMenaminler . Et, vegan seçenekleri mevcuttur. Tofu salata seçeneği, bir minnettar sebze vegan sandviç ve çocuklar için bir vegan pirinç ve fasulye kase vardır.