NJ'de mobilya bağışlarını kim alır?

Sordu: Romualda Gittelman | Son Güncelleme: 6 Haziran 2020
Kategori: evcil hayvan evlat edinme
4.6/5 (71 Görüntüleme . 19 Oy)
Seçenekler şunlardır: Amerika'nın Vietnam Gazileri, kuzey New Jersey bölgesinde bağışlanan mobilyalar , ev eşyaları ve giysiler için teslim alma hizmeti sağlar. Öğeler, kıdemli hizmetler için para toplamak amacıyla çeşitli tasarruf mağazalarına satılmaktadır. Karşılama randevusu almak için ulusal telefon numarası 1-800-775-8387'dir.

O halde, NJ'de bir kanepeyi nereye bağışlayabilirim?

Kurtuluş Ordusu, New Jersey eyaletinde bir dizi tasarruf mağazası işletiyor. Sonuç olarak, eyaletin çoğu bölgesinde mobilya teslim alma hizmeti sunuyorlar. Web sitelerinde Teslim Alım Planla sayfasını ziyaret edin ve bölgenizde bağışlanan mobilya öğelerinin teslim alınıp alınmadığını öğrenmek için posta kodunuzu girin.

Ayrıca, kim bana yakın bedava mobilya alır biliyor musun? Bağışlanan mobilyaları kabul eden ulusal hayır kurumları şunları içerir:

 • Ulusal Mobilya Bankası Birliği.
 • Amerika'nın Vietnam Gazileri.
 • Bağış Kasabası.
 • İyi niyet.
 • Kurtuluş Ordusu.
 • Evsiz Barınakları.
 • Hırpalanmış Kadın Sığınakları.
 • Yerel İkinci El Mağazaları.

Benzer şekilde, benim bölgemde kim bağış toplayacak diye sorabilirsiniz.

Senin bağış gelip alacak Bölgenizdeki hayır kurumları arasında seçim yapın. İşte daha popüler bağış toplama yardım kuruluşlarından bazıları:

 • Kurtuluş Ordusu Bağış Alma.
 • Şerefiye Bağış Toplama.
 • Amvets Bağış Alma.
 • Vietnam Gazileri Bağış Alma.
 • Ark Bağışı Toplama.
 • İnsanlık Bağış Habitatı Pick Up.

NJ'de kullanılmış mobilyalardan nasıl kurtulurum?

Kurtuluş Ordusu, istenmeyen mobilyalarınızı ve ev aletlerinizi toplamayı da ayarlayacaktır. Bir teslim alma planlamak için 1-800-728-7825 numaralı telefonu arayın. Kurtuluş ordusunun kabul edeceği eşyaların tam listesi için buraya tıklayın. Daha küçük eşyalar, en yakın Kurtuluş Ordusu mağazasına bırakılabilir.

34 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Mobilyalardan ücretsiz olarak nasıl kurtulabilirim?

Craigslist'te bir şeyler satabilseniz de, istenmeyen mobilyalardan kurtulmanın en hızlı yolu, bir eşyayı evinizin dışına koymanıza ve sitede listelemenize izin veren " ücretsiz eşya" veya "boşluk uyarısı" özelliğinden yararlanmaktır. ücretsiz bir pikap olarak. Öğeniz ücretsiz bölümde yayınlandığında, gitmiş gibi olur.

Büyük mobilyalardan nasıl kurtulurum?

İşte ondan kurtulmanın birkaç yolu:
 1. 1 – Satmaya çalışın. Onlara iyi bir anlaşma teklif ederseniz, büyük mobilyalarınızı sizin için taşımaktan çekinmeyecek alıcılar var.
 2. 2 – Bir Arkadaşına Ver.
 3. 3 – Hayır Kurumuna bağışlayın.
 4. 4 – Freecycle.org'da sunun.
 5. 5 – Çöpe götürün.

Kurtuluş Ordusu evin içindeki mobilyaları alıyor mu?

Evinizde yukarı öğeleri - birçok alanda Kurtuluş Ordusu almaya gelecek. Basitçe http://www.satruck.org oturum ve “Serbest Seçim zamanlama - Yukarı” üzerine tıklayın simgesi. Çalışmaları, su ısıtıcısı bağışları , kurumsal katkılar ve Kurtuluş Ordusu Aile Mağazalarına bağışlanan malların satışı yoluyla finanse edilmektedir.

Kurtuluş Ordusu mobilya alıyor mu?

Ücretsiz Salvation Army bağış alımınızı bugün planlayarak The Salvation Army'nin hayırsever hizmetlerini desteklemesine yardımcı olabilirsiniz. Kurtuluş Ordusu ikinci el mağazaları, çeşitli ev eşyası bağışlarını , mobilya bağışlarını ve giysi bağışlarını kabul etmektedir .

Kanepemi Kurtuluş Ordusuna nasıl bağışlarım?

Kullanılmış mobilyalarınız , kıyafetleriniz ve diğer ev eşyalarınız vergiden düşülebilir bir katkı yapmanızı sağlayacaktır. Bağışlanan ürünler, topluluğunuzu desteklemek ve Yetişkin Rehabilitasyon Programlarını finanse etmek için Kurtuluş Ordusu Aile Mağazalarında satılmaktadır. Size yakın bir Aile Mağazası bulun. veya 1-800-SA-TRUCK (1-800-728-7825) numaralı telefonu arayın.

Jersey City'de mobilyalardan nasıl kurtulursunuz?

Jersey City , New Jersey , düzenli çöp toplama sırasında mobilyaların atılmasına izin verir; düzenli çöp alma ile yakalandı edilmelidir. Ancak, bir mobilya çöp toplama randevusu planlamak için Jersey City Yakma Otoritesini arayabilirsiniz.

Eski kanepeleri ne yapıyorsunuz?

Kanepenin Sökülmesi: Eski Mobilyaların Yeniden Kullanılması ve Geri Dönüşümünün Faydaları
 1. Onu sat. Kanepeniz temiz, lekesiz ve sağlamsa Craigslist veya eBay'de satabilirsiniz.
 2. Bağış yap.
 3. Yeniden kullanın.
 4. Başka bir odaya taşıyın.
 5. Geri dönüştür.
 6. Yeniden döşeyin.

Yakınımdaki kullanılmış mobilyaları nereye bağışlayabilirim?

Organize edin, bir teslim alma tarihi planlayın ve istenmeyen eşyalarınıza yeni bir hayat vermenin ne kadar kolay olduğunu öğrenin.
 • Selâmet Ordusu. Bağış toplamayı düşündüğünüzde aklınız önce Kurtuluş Ordusu'na gidebilir.
 • İyi niyet.
 • AMVETS Ulusal Hizmet Vakfı.
 • İnsanlar için yaşanacak yer.
 • Yay.

Goodwill'e mi yoksa Kurtuluş Ordusuna mı bağış yapmak daha iyi?

Şerefiye kar amacı gütmez. Kurtuluş Ordusu bir hayır kurumudur. Her ikisi de toplumda iyi şeyler yapıyor, hayatları daha iyi hale getirmeye yardımcı oluyor, ikinci el mağazaları insanlara hem çalışanlar hem de müşteriler olarak yardım ediyor. Her ikisi de size vergileriniz için bir makbuz verecek.

Şerefiye mobilyaları ücretsiz mi alacak?

Şerefiye mağazaları, iş eğitimi ve istihdam hizmetleri sağlamak için yerel düzeyde çalışır. Çoğu Şerefiye yerleri mobilya seçim bağışlanan teklif - up ücretsiz. Up hizmeti Topluluğunuzdaki mevcuttur - almak olsun veya olmasın öğrenmek için web sitesini ziyaret edin.

Kıyafet bağışlamak için en iyi organizasyon hangisidir?

Giysi Bağışları Nereye Yapılır?
 1. İyi niyet. Kıyafet bağışında bulunabileceğiniz en çok bilinen yardım kuruluşlarından biri Goodwill'dir.
 2. Selâmet Ordusu. Kıyafet bağışlayabileceğiniz bir diğer kuruluş da Kurtuluş Ordusu.
 3. Amerika'nın Vietnam Gazileri.
 4. NS.
 5. GLAM Projesi
 6. Büyümek için Oda.
 7. Tabanlar4Souls.
 8. Yay.

Amerika'nın Vietnam Gazileri mobilya alıyor mu?

Amerika'nın Vietnam Gazileri Bağış Alma Hizmeti. Bağış kent içinden yukarıya - Bir gazileri giyim bağış, ev eşyaları bağış ve ücretsiz VVA bağışı seçim planlayarak Amerika'nın Vietnam Gazileri için mobilya bağış yapın. Vietnam gazileri bağış evde sağ pick up olabilir!

Şerefiye bağış için mobilya alacak mı?

Şerefiye Bağışı Toplama
Bir teslim alma planlayın, Şerefiye hemen size gelsin. Mobilya veya taşıma zor diğer büyük öğeler için yukarı hizmetlerini, ancak' almak olsun veya olmasın öğrenmek için yerel Şerefiye temasa isteyeceksiniz - - En İyi Niyet yerleri almak sunuyoruz hizmeti size yakın mevcuttur.

Evsizler barınağına nasıl kıyafet bağışlayabilirim?

Salvation Army ve Atlanta Union Mission gibi bağışınızı evinizden alacak başka hayır kurumları olsa da, genellikle bağışınızı siteye bırakmanız gerekir. Çorap, kazak ve iç çamaşırı gibi ihtiyaç duyduğu giyim eşyalarını telefonla sorun veya barınağın web sitesini kontrol edin.

Habitat for Humanity mobilya alıyor mu?

Evet, mobilya bağış yanı sıra aletleri ve inşaat malzemeleri gibi diğer büyük öğelerin çoğu Habitat geri yükler teklif alma. Bugün bir teslimat planlayın.

Bir kutu yayı bağışlayabilir misiniz?

Hayır, İnsanlık İçin Habitat şilte veya bazalı bağış kabul etmez. Eğer bir Kurtuluş Ordusu'na yakınsa o iyi durumda ise, daha fazla olasılıkla yatağı alacaktır.