Nintendo switch dock ışığım neden yanıp sönüyor?

Soruldu: Godofredo Kloecker | Son Güncelleme: 9 Şubat 2020
Kategori: video oyun konsolu oyunları
4.5/5 (4.193 Görüntüleme. 35 Oy)
Nintendo Anahtarı AC adaptör ilk dok içine takıldığında, dokun önündeki LED TV çıkışı yanıp ve kapanacaktır. Bu normal. Konsol demirledi ve uygulama ekran TV'de görüntülenirken, TV çıkışı LED katı yeşil kalacaktır.

Burada, Nintendo anahtarınız yanıp söndüğünde ne anlama geliyor?

İşte dock yeşil ışık yanıp sönmeye başlar ne zaman ne yapar. Bunu dock Nintendo Anahtarı koymak ve aniden dokun önündeki yeşil LED yanıp sönmeye başlar. Daha da kötüsü, senin Anahtarı size TV'nizde bir sinyal çıktısı veya şarj edilebilir görünmüyor.

Ayrıca Biliyorum, anahtarımın yuvada şarj olup olmadığını nasıl anlarım? Düzgün yuvası kurduysanız ekranın üst kıymık üzerine cihazın içine düştüğünde, Anahtarı küçük şarj simgesi gösterir. Bakmak ve Anahtarı düzgün televizyon kullanarak sadece içerik gösteriyor olup olmadığını görmek için kolaydır böylece rıhtım sadece çıkış video cihazı, şarj edilirken eğer.

Benzer şekilde, anahtarım neden bağlantı istasyonuna bağlanmıyor?

Arızalı Dock : Dock'unuz da arızalı olabilir. Kablo yeterli güç sağlama değil: Anahtar dock öncelikle Nintendo Anahtarı cihazı şarj etmek için kullanılır yana, Dock bağlı güç kablosu periferik için yeterli güç sağlama olmadığı için beklendiği gibi çalışmıyor olması mümkündür.

Anahtar denetleyicisindeki ışıklar ne anlama geliyor?

Kontrolör Nintendo Anahtarı konsola bağlı olduğunda çalar kontrolör şovlarda kullanıcının oyuncu numarasını LED. Oynatıcı LED'i, kumanda konsola bağlandığında veya kumandanın pil gücü düşük olduğunda yanıp söner.

37 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Bir anahtarı nasıl sıfırlarsınız?

Nintendo Switch'te Sert Sıfırlama Nasıl Gerçekleştirilir
 1. Sistem kapalıyken, güç düğmesini 15 saniye basılı tutun.
 2. Güç düğmesindeki tutuşunuzu bırakın, ardından konsolu başlatmak için normal şekilde güç düğmesine bir kez basın.
 3. Konsolunuz herhangi bir sorun olmadan yeniden başlatılmalıdır. Tebrikler!

Pil şarj cihazında yanıp sönen yeşil ışık ne anlama geliyor?

Yanıp Sönen YEŞİL , şarj cihazının hücreleri "dengelediği" anlamına gelir , bu nedenle bir veya daha fazla hücre arızalıysa ve 4,2 V'a ULAŞMAZSA, şarj cihazı denemeye devam edecektir.

Nintendo'mda neden kırmızı ışık yanıp sönüyor?

Güç ışığı kırmızı yanıp ise, 72-PIN konektör ile ilgili bir sorun yoktur. Bu sorun tozdan kaynaklanıyor olabilir. Tozlu bir bağlantı, oyunun kayıt olamamasına neden olur. 72-PIN konektör temizse, ancak yine de düzgün çalışmıyorsa, yeni bir tane satın almanızı gerektirecek şekilde arızalı olabilir.

Dock anahtarımı nasıl düzeltirim?

Nintendo Switch Dock Çalışmıyor Nasıl Onarılır
 1. HDMI kablosunu Anahtar Yuvasından ve ayrıca güç kablosunu çıkarın.
 2. Güç düğmesini yaklaşık 10-15 saniye basılı tutun.
 3. 30-40 saniye bekleyin. Bu süre zarfında televizyonunuzu ve Nintendo Switch'inizi de kapatıp açın.
 4. Her şeyi tekrar takın ve cihazları açın.

Anahtarınız açılmadığında ne yaparsınız?

 1. GÜÇ Düğmesini on iki saniye basılı tutarak bir kez daha donanımdan sıfırlama gerçekleştirin, ardından konsolun açılması için GÜÇ Düğmesine bir kez basın.
 2. Sorun devam ederse, farklı bir duvar prizi kullanmayı deneyin. İkinci bir Nintendo Switch AC adaptörü kullanmayı deneyin.

Televizyonumda neden yeşil ışık yanıp sönüyor?

Televizyon araçlarının önündeki bir katı Yeşil veya Beyaz ışık tv Gücün açık olduğunu. Eğer TV uzaktan gelen sinyali aldığını basitçe gösterir o uzaktan kumanda üzerindeki bir düğmeye basarak yanıp söndüğünü gösterir Yeşil veya Beyaz ışık. Tüm televizyonlarda bu özellik yoktur.

Televizyonum neden sürekli yanıp sönüyor?

LCD ekran titremesi , televizyon setinin içindeki gevşek veya arızalı bir bağlantıdan da kaynaklanabilir. Titreme , arızalı bir bağlantı şeridinden veya arızalanmak üzere olan başka bir elektrikli bileşenden gelebilir. Dahili bağlantı sorunlarından kaynaklanan titreme , video kaynağından bağımsız olarak tutarlı bir şekilde görünüyor.

Ölümün mavi ışığını nasıl düzeltirsiniz?

Ölümün Mavi Işığı Nasıl Onarılır
 1. İki bip sesi duyana kadar PS4 Güç düğmesini 7 saniye basılı tutun.
 2. Tüm kabloları PS4'ten çıkarın.
 3. Dahili güç kaynağını boşaltmak için Güç düğmesini tekrar 7 saniye basılı tutun.
 4. PS4 kablolarını yeniden bağlayın ve gücü tekrar açın.
 5. Mavi ölüm ışığı, başlangıçta kısa bir beyaz ışıkla değiştirilirse sorun giderilir.

Anahtarınızı kenetlenmiş durumda mı bırakmalısınız?

Tam şarjlı olduğundan emin olmak için kullanılmadığı süre Nintendo Anahtarı konsol sanık bırakılabilir. Dock konsolu bırakılması veya AC adaptör gecede doğrudan takılı veya pil tam olmaz zarar nedeni aküye şarj noktayı geçince.

Dock anahtarımı nasıl açarım?

Bu adımları tamamlayın
 1. Nintendo Switch Dock'un arka kapağını açın.
 2. USB fişini Nintendo Switch AC adaptöründen bağlayın (model No.
 3. HDMI kablosunun bir ucunu dock'un "HDMI OUT" etiketli alt terminaline bağlayın, ardından diğer ucunu televizyonunuzdaki veya monitörünüzdeki bir HDMI bağlantı noktasına bağlayın.

Anahtarım neden televizyonuma bağlanmıyor?

Switch , şarj kablosunu ve HDMI kablosunu dock'a takıp ardından Switch'inizi dock'a takmadığınız sürece TV'ye bağlanmayacaktır . Her şeyi taktıysanız ancak yine de bağlanmıyorsa , Anahtarın açık olduğundan ve TV'nizde doğru HDMI girişine ayarlı olduğunuzdan emin olun.

Bir anahtarı nasıl kapatıp açarsınız?

Bir Nintendo Switch sisteminde Güç Menüsünü görüntülemek için GÜÇ Düğmesini en az üç saniye basılı tutun. Güç Seçenekleri'ni seçin, ardından kapatmayı, yeniden başlatmayı veya sistemi Uyku Moduna ayarlamayı seçin.

Nintendo anahtar yuvası sistemi şarj ediyor mu?

Bir Nintendo Switch konsolunu şarj etmenin iki yolu vardır ve her ikisi de şarj olurken oynamanıza izin verir. Switch'iniz dock'tayken , TV'de oynuyor olsanız bile, dock'a bağlı güç kablosu üzerinden konsol şarj oluyor .

Anahtarı yuva olmadan şarj edebilir misiniz?

Zamanın o kısa miktarına ücret, sen 'll gerek sonrasında halindeyken oyun tutmak istiyorsanız. Ama bunun için Nintendo'nun Anahtarı yuvası gerekmez. Switch , taşınabilir şarj cihazlarıyla kullanılmasına izin veren USB Type-C üzerinden şarj olur. Anahtarı USB C Tipi kablo içermez, ancak ucuza için bir yakalayabilir.

Nintendo'm neden açılmıyor veya şarj olmuyor?

Bir Anahtarı açmak reddediyor zaman, çoğu, sadece pilin dışında. İskelesi içine yerleştirin veya doğrudan şarj kablosunu takın ve yedekleyebilir şarj etmek için birkaç saat bekleyin. Anahtar yakında çalışır duruma gelecek ve yaklaşık üç saat içinde tamamen şarj olacaktır.

Anahtarın ölü konumdan şarj olması ne kadar sürer?

Ölü bir konsolun şarj olması üç saat, bitmesi dört saat sürecek , sonra otuz dakika boyunca dokunmayacaksınız.

Nintendo anahtarım neden şarj olmuyor?

Oniki saniye boyunca güç düğmesini basılı tutarak donanım sıfırlaması yapın, sonra konsol açmak için bir kez güç düğmesine basın. Sorun devam ederse, farklı bir duvar prizi kullanmayı deneyin. İkinci Nintendo Anahtarı AC adaptörü kullanarak deneyin.