Kredim yoksa Credit Karma işe yarar mı?

Sordu: Hoover Tzipor | Son Güncelleme: 8 Mayıs 2020
Kategori: kişisel finans kredi kartları
4.5/5 (243 Görüntüleme. 22 Oy)
Az önce ücretsiz kredi puanları almak için Kredi Karma kaydoldum, ama bir problem var: Hiçbir kredi puanlarına sahip. Puanlarınız kredi raporlarınızdaki bilgilere dayandığından, raporlarınız büroların puan vermesi için yeterli kredi geçmişi içermeyebilir.

Ayrıca biliyorum, kredim yoksa kredi karmasını kullanabilir miyim?

Az önce ücretsiz kredi puanları almak için Kredi Karma kaydoldum, ama bir problem var: Hiçbir kredi puanlarına sahip. Puanlarınız kredi raporlarınızdaki bilgilere dayandığından, raporlarınız büroların puan vermesi için yeterli kredi geçmişi içermeyebilir.

Ek olarak, kredi geçmişi olmayan bir ipotek alabilir misiniz? Güçlü bir kredi sicili olmayan borçlular genellikle Federal Konut İdaresi tarafından desteklenen FHA ipoteklerini kullanır. FHA kredileri, borç verenlerin borçluları nitelendirmek için geleneksel olmayan kredi geçmişlerini kullanmalarına izin verir. Başarılı başvuru sahipleri, en az bir yılını gösterebilmelidir: Kira ödemelerinde kusur yok .

Burada, krediniz yoksa kredi puanınız nedir?

Kredi yok, diğer taraftan, aracı kredi büroları kredi puanı oluşturmak için kullanabileceği herhangi yeni kredi aktivitesinde olmadı. Hiç kimse aslında kredi ile sorunlu bir geçmişe sahip olsa bile, sıfır kredi puanı vardır. Örneğin, FICO puanlama modeli 300 ile 850 arasında değişmektedir.

Neden kredi puanım yok?

Özetle: Kredi puanınız yoksa , bunun genellikle iki nedeni vardır: 1) Kredi geçmişiniz yoktur veya 2) Kredi geçmişiniz çok eskidir. Kredi referans ajansları da genellikle 18'lerin kredi raporlarını açıklamazlar. Kredi hesapları, cari hesapları, kredi kartlarını ve kredileri içerir.

35 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Kredi geçmişi olmayan bir kredi kartını nasıl alabilirim?

Bu yüzden okumaya devam edin ve krediniz yoksa alabileceğiniz en iyi kredi kartlarını öğrenin.
 1. 01 Ödüllü En İyi Güvenli Kart: Discover it® Güvenli.
 2. 02 En İyi Yıllık Ücret Yok: Capital One® Platinum Kredi Kartı.
 3. 03 En İyi Nakit Geri Ödeme: Capital One® QuicksilverOne® Nakit Ödüller Kredi Kartı.

Credit Karma'da kimliğimi nasıl doğrularım?

Credit Karma hesabınızda kimliğinizi doğrulayın
 1. Credit Karma hesabınızda kimliğinizi doğrulayın.
 2. Kimliğinizi doğrulamak için lütfen aşağıdakileri sağlayın:
 3. İpucu: Bunu size bir Üye Destek temsilcisi vermiş olabilir!
 4. Credit Karma hesabınızda kullanmak istediğiniz e-posta:
 5. Lütfen sadece fotokopileri gönderin.

Neden Credit Karma'ya kayıt olamıyorum?

TransUnion veya Equifax dosyanızda bir dolandırıcılık uyarısı varsa, kredi puanlarınıza ve Credit Karma raporlarına erişmeden önce ek güvenlik sorularını yanıtlamanız gerekir. Kredi raporlarınızı dondurduysanız, yine de Credit Karma'ya kaydolabilirsiniz !

Krediniz yoksa ne yapmalısınız?

Eğer bir kredi kartı olmadan inşa krediye isterseniz, kredi, güvenli kredi veya ortak imzalı kredinin -Builder bir kredi deneyebilirsiniz. Kredi oluşturmak için kira, telefon ve kamu hizmetleri ödemelerini kullanmanın yolları da vardır.

Mükemmel bir kredi puanı nedir?

300-850 arasında bir dizi ile bir skorla için, kredi 700 puan ve üzeri genelde iyi kabul edilir. Aynı aralıkta 800 veya üzeri bir puan mükemmel olarak kabul edilir. Çoğu kredi puanı 600 ile 750 arasındadır.

Hangi kredi puanı ile başlıyorsunuz?

Bir kişinin ilk kredi notunu oluşturmak için altı aylık bir geçmiş gerekir. Kredi puanları genellikle mümkün olan en düşük 300 ile mümkün olan en yüksek 850 arasında değişir. Genellikle çoğu insan yol kredi puanının ortası ile başlar . Ancak, bu büyük ölçüde birkaç faktöre bağlı olacaktır.

Kredisiz nasıl kredi alabilirim?

Kredisiz bir kredi arıyorsanız, keşfetmek için bazı seçenekler.
 1. Kredi çeki olmayan krediler. Bazı borç verenler, kredinizi kontrol etmeden kredi verebilir.
 2. Maaş günü alternatif krediler.
 3. Federal Konut İdaresi kredileri.
 4. Bir ortak imzacı edinin.
 5. Güvenli bir kredi kartı için başvurun.
 6. Kredi oluşturucu kredisi için başvurun.
 7. Kredi oluşturmak için bekleyin.

Banka kartı ile kredi notu alınabilir mi?

Banka kartları, kredi geçmişiniz görünür veya kredi puanı etkilemez. Eğer bir banka kartı kullandığınız zaman, para hemen banka hesabınızdan çıkış alınır. Eğer kredi kartı ile yaptığınız gibi Sen borc değildir.

Kötü krediden daha kötü kredi yok mu?

Kredi olmaması, kredi sicilinizin olmadığı anlamına gelir. Kötü kredi , yaptığınız ve bazı büyük hatalar yaptığınız anlamına gelir. Kötü krediden geri dönmek daha zordur. Krediniz yoksa , alacaklıların, faturalarınızı kararlaştırıldığı gibi ödeme olasılığınızı tahmin etmenin iyi bir yolu olmadığı anlamına gelir.

0 kredi puanınız var mı?

Hiç kimse olursa olsun geçmişte kredi mishandled nasıl kötü, sıfır kredi puanı vardır. En yaygın olarak kullanılan kredi skorları, FICO ve VantageScore, 300 den En az altı ay içinde kredi kullanmadım 850 için bir dizi vardır. Sadece son zamanlarda kredi için başvuran veya hesabına eklendi.

Kimse sizi onaylamazken nasıl kredi kazanırsınız?

Kredi oluşturmanın 5 yolu
 1. GÜVENLİ BİR KREDİ KARTI ALIN. Kredi puanınızı sıfırdan oluşturuyorsanız, muhtemelen güvenli bir kredi kartıyla başlamanız gerekecektir.
 2. KREDİ OLUŞTURUCU KREDİ VEYA GÜVENLİ KREDİ ALIN.
 3. BİR ORTAK İMZALAYICI KULLANIN.
 4. YETKİLİ BİR KULLANICI OLUN.
 5. ÖDEDİĞİNİZ FATURALAR İÇİN KREDİ ALINIZ.

ABD'de ortalama kredi puanı nedir?

Amerika'daki ortalama FICO puanı 695 ve ortalama Vantage puanı 673'tür. Şu anda Fair Isaac Corp'un FICO puanı ve Vantage, ülkede en yaygın kullanılan puanlama modellerinden ikisidir. Her iki model de 300 ile 850 arasında değişir - puan ne kadar yüksekse o kadar iyidir.

Ne kadar hızlı kredi oluşturabilirsiniz?

Kredi oluşturmak ne kadar sürer? İyi haber şu ki, bir kredi geçmişi oluşturmak çok uzun sürmüyor. Experian göre, kredi büroları biri, bir kredi puanı hesaplanabilir o kalın yeterince olmak için dosya için düzenli kredi faaliyetinin üç ila altı ay sürer.

Kredimi ilk kez nasıl oluşturabilirim?

İlk kez kredi nasıl oluşturulur
 1. Ebeveyninizin kredi kartında yetkili kullanıcı olun.
 2. Güvenli bir kredi kartı için kaydolun.
 3. Bakiyenizi her ay tam olarak ödeyin.
 4. Geleneksel bir kredi kartına yükseltin.
 5. Terazi taşımaktan kaçının.
 6. Tüm faturalarınızı zamanında ödeyin.
 7. Öğrenci kredisi varsayılanından kaçının.
 8. Ücretsiz yıllık kredi raporunuzu alın.

Sıfır kredi puanı nedir?

350'den düşük bir kredi puanı , muhtemelen dikkatsiz bir harcama yaptığınız anlamına gelir, ancak sıfır , bu anlamına gelmez. Bunun anlamı, potansiyel alacaklıların sizin hakkınızda ne yapacaklarını bilmemeleridir. Kredi puanınız sıfırsa , borç alma ve kredileri mümkün olduğunca çabuk ödeme yeteneğinizi kanıtlamadınız.

Kredimi ücretsiz olarak nasıl kontrol edebilirim?

Cevap. Eğer kredi raporunun ücretsiz olarak bir adet üç ülke çapında kredi raporlama şirketleri her birinden her 12 ayda hak ediyoruz. Online annualcreditreport.com Sipariş, yalnızca yetkili ücretsiz kredi raporları için web sitesi veya 1-877-322-8228 arayın.

Kredimi nasıl başlatırım?

18 yaşına bastığınızda kredi oluşturmaya nasıl başlayacağınız aşağıda açıklanmıştır.
 1. Kredinin Temellerini Anlayın.
 2. Yetkili Kullanıcı olun.
 3. Başlangıç ​​Kredi Kartı alın.
 4. Ödemeleri Zamanında Yapın.
 5. Düşük Kredi Kartı Bakiyesi Koruyun.
 6. Borç almak.
 7. Kredi Raporunuzu ve Kredi Puanınızı İzleyin.
 8. Şimdilik Basit Tutun.