AirPod'lar kulaklarıma sığar mı?

Sordu: Pasion Xiong | Son Güncelleme: 2 Nisan 2020
Kategori: video oyun müziği ve parti video oyunları
4.6/5 (289 Görüntüleme. 33 Oy)
AirPods , bandın yükseltilmiş yüzeyi sayesinde kulaklarınızda kalmalıdır. Bu numaranın en iyi yanı, AirPod'larınızın üzerlerinde bant olsa bile şarj çantasına sığacak olmasıdır .

Ayrıca bilmek, AirPod'lar neden kulağıma sığmıyor?

Apple'ın AirPod'ları şaşırtıcı derecede iyi ses kalitesi sunarken, kullanıcılar bunu her zaman duyamazlar. Kulaklık uçları silikon yerine pürüzsüz plastikten yapıldığından, asla kulakta güvenli bir şekilde kalmazlar. Gevşek bir uyum , gürültü yalıtımı olmadığı anlamına gelir, bu nedenle ses sızıntıları ve ses kalitesi düşer.

İkincisi, AirPod'lar ve EarPod'lar aynı boyutta mı? Dolayısıyla Apple yeni AirPods'u duyurduğunda hem heyecanlandım hem de hayal kırıklığına uğradım. Bazı şaşırtıcı özelliklere sahipler, ancak aynı zamanda EarPod'larla hemen hemen aynı şekilde şekillendiriliyorlar - aslında biraz daha büyükler , ancak yalnızca kulağınıza girmeyen kısımda.

Ayrıca bilmek için, Apple kulaklıkları tüm kulaklara uyar mı?

Onlar bir iOS cihazına bağlanırken eğer Apple Airpods bağlamak kolaydır. Android kullanıcıları daha dolu bir zaman geçirecek. Tüm -plastik inşaat aksine, Airpods dayanıklıdır. Airpod'lar hem Android hem de iOS'ta çalışır, ancak mükemmel şekilde çalışmasını beklemeyin.

AirPod'lar size kanser mi veriyor?

AirPods Pro veya diğer Bluetooth kulaklıkların tehlikeli olduğuna dair kesin bir kanıt yok. Radyo frekansı (RF) radyasyonunun insanlarda beyin kanserine veya kanserli olmayan beyin tümörlerine neden olabileceğine dair gerçekten hiçbir kanıt yok. ( AirPods Pro, normal AirPod'larda bulunan Bluetooth teknolojisinin aynısını kullanır.

25 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

AirPod'larımı kulağıma nasıl sığdırabilirim?

AirPods rahatça ve sıkıca oturduğundan böylece kulaklarında orta ölçekli kulak ipuçları AirPods takmayı deneyin. Eğer iyi bir mühür alamıyorsanız, daha büyük bir kulak ucuna airpod veya anahtarını değiştirmeyi deneyin. Kulak ucu kulağında çok büyük hissediyor ya da rahatsız ise, daha küçük bir kulak ucu deneyin.

AirPod'lar çalışırken düşüyor mu?

Çalıştırmak ise Evet AirPods kulaklarında kalacak ??
Kutsanmış gün! Bu maraton koşucusu, AirPod'larla ilgili endişelerimi giderdi - görünüşe göre düşmeyecekler .

Airpod profesyonellerim neden düşüyor?

Raporlar ve incelemeler ortak bir fikir birliğine varıyor - AirPods Pro önceki modellerden daha iyi uyuyor, ancak mührünü veya kulağın içindeki oturma yerini kaybedebilir. Onlar dışarı düşecek son derece düşüktür, ancak mühür koptuğunda, ses kalitesi tehlikeye girer.

AirPod'lar su geçirmez mi?

Apple AirPod'lar su geçirmez veya suya dayanıklı değildir , bu nedenle su çevresinde, yağmurlu günlerde ve hatta antrenman sırasında kullanımları onları hasar görme riskine sokar. Apple, sudan zarar gören AirPod'ları değiştirmeyecek; Sıvıya maruz kalma nedeniyle bozulurlarsa veya bozulurlarsa yeni bir çift sipariş etmeniz gerekecektir.

AirPod'ları uymuyorlarsa iade edebilir misiniz?

AirPods Pro kulaklarınızda, sonra sert sığmayan edin. Onları Apple'a iade etmekten başka yapabileceğiniz pek bir şey yok . Size 'yeniden beklemeye hazırlıklı Ancak, bazı umut olabilir.

Kulaklıklar neden kulağımda kalmıyor?

Kulakiçi kulaklıklarınızın kulaklarınızdan düşmesini önlemek için kulak kanallarınıza sıkıca yerleştirin, böylece rahat olacaklar. Kulak kirini düzenli olarak temizlemekten kaçının çünkü biraz kulak kiri, kulakiçi kulaklıklarınızın kulaklarınızda kalmasına yardımcı olabilir. Alternatif olarak, kulakiçi kulaklıklarınızın kulaklarınıza oturmasına yardımcı olması için Yurbuds gibi kauçuk ekler satın alın.

AirPod'ları kaybetmekten nasıl kaçınırsınız?

AirPod'ları yerinde tutmak için kulak kancası kullanın
Senin AirPods eklemek ve yiyor etrafına sarmak küçük silikon kanca serin - - Earhoox O en. Kulaklıklar kulaklarında uyacak Earhoox yardım gelip onları kaybetme riskini azaltarak, güvenli kalır.

iPhone 11 AirPods ile mi geliyor?

Ancak iPhone 11, AirPods ile gelmiyor . Bunun yerine, iPhone 11 Apple'a göre, kutuya bir yıldırım konektör ile yepyeni şarj cihazı ve EarPods ile birlikte geliyor. AirPod'ların ek bir ücret karşılığında ayrıca satın alınması gerekir.

Apple AirPod'lar buna değer mi?

Kablosuz kulaklıklar konusunda yeniyseniz, AirPods 2 zahmetsizdir ve buna yüzde 100 değer . Bununla birlikte, kablosuz kulakiçi kulaklıklar konusunda yeniyseniz, AirPods 2 (normal şarj çantasıyla 159 dolar ve kablosuz şarj çantasıyla 199 dolar) zahmetsiz ve buna yüzde 100 değer .

AirPods Gürültü Önleyici mi?

AirPods Pro, Apple'ın ilk gürültü önleyici kablosuz kulaklığıdır. AirPod'lar (hem orijinal sürüm hem de Apple'ın 2019 Baharında piyasaya sürdüğü biraz güncellenmiş sürüm iki) gürültü önleyici özelliklere sahip değildir.

AirPod'lar neden bu kadar pahalı?

Çoğu tüketici AirPod'ların diğer markalara kıyasla oldukça pahalı olduğu konusunda hemfikir olsa da, çoğu kişi AirPod'lar daha iyi ses kalitesi ve arama yapmak için daha iyi performans sunduğu için yine de satın alıyor. Airpod'lar ayrıca bir kablosuz şarj kutusu ile birlikte gelir. Bazıları Apple'ı Gucci markasıyla karşılaştırdı.

AirPod'lar spor salonu için iyi mi?

Çoğu kullanıcı için Apple'ın AirPod'ları en iyi seçim olacaktır. İşe götürebileceğiniz, trende kullanabileceğiniz, spor salonunda kullanabileceğiniz ve cebinizde kolayca taşıyabileceğiniz bir çift kulaklık istiyorsanız, AirPod'lar en iyi çok amaçlı çiftinizdir. Son olarak, AirPod'lar tamamen kablosuz olma avantajına da sahiptir.

AirPod'lar çocukların kulaklarında kalır mı?

Ama sevmediğin bir şey var. Şeyler kulaklarınızdan kaymaya devam ediyor. Ancak AirPod'ların kulak zarının sığdığı dış kısmı herkes için aynı boyutta değildir, bu nedenle AirPod'lar ya kulaklarınızda kalır ya da kalmaz.

Nakavt AirPod'lar buna değer mi?

Ses kalitesine gelince, Apple'ın AirPod'ları kadar iyi ses vermeyecekler. Başarılı olacak, ancak kayda değer bir bas eksikliği olacak. Yıldırım bağlantı noktası yok. Nakavt AirPod'larla birlikte gelen şarj kutusu, bir mikro USB bağlantısı gerektirecektir - Yıldırım kablosu yok.

Hangi iPhone AirPods ile birlikte gelir?

Şu anda hiçbir iPhone modeli AirPods dahil değildir; bunlar Apple'dan ayrıca birinci sınıf ses aksesuarı olarak edinilebilir ve iPhone 5 veya daha yenisi ile uyumludur. Mevcut model iPhone'lar, Lightning konektörlü standart kablolu kulaklıklarla birlikte gelir.

Airpod'um neden düşük?

Ve AirPods ayırın: (örn;; dinleme müzik) AirPods kullanırken (Ayarlar> Bluetooth o iPhone veya iPad ise örneğin), Bluetooth ayarlarına gidin, cihazınızda sıfıra sesi kısın. Sonra AirPods yeniden ve sesi açın. AirPod'lar otomatik olarak güncellenir.

AirPod'ları iade edebilir misiniz?

Herhangi hasarsız ürün için, basitçe onun dahil aksesuarlarla iade ve ürünü teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde orijinal makbuz (veya hediye makbuzu) ile birlikte ambalaj ve biz 'bu değişimi veya orijinal ödeme dayalı geri ödeme teklif edeceğiz yöntem.